Hafta sonu Kırşehir Belediyespor ile deplasmanda oynadığı müsabakada istediği galibiyeti alamayan kırmızı siyahlı ekip, Hammerjack Şahinbey Nurdağıspor ile oynayacağı müsabakayı kazanarak Kırşehir mağlubiyetini telafi etmek istiyor. 
Kıta Logistics Yozgat Aile ve Sosyal Hizmetler Spor Kulübü Antrenörü Enis Atmaca, Cumartesi günü deplasmanda Kırşehir Belediyespor ile oynadıkları müsabakada istemedikleri bir mağlubiyet aldıklarını söyledi. İyi oynadıkları müsabakada özellikle tedbiren oynatılmayan Atiye Gülseven’in yokluğunun sıkıntısını ciddi şekilde yaşadıklarını hatırlatan Atmaca, ‘’Kırşehir Belediyespor ile oynadığımız müsabakaya iyi başlamamamıza karşılık çabuk toparlandık ve iyi bir mücadele örneği gösterdik. 
Özellikle ikinci yarıda galibiyete yakın taraf bizdik. Ancak son dakikalarda yakaladığımız fırsatları iyi değerlendiremeyince sahadan 2 sayı farkla yenik ayrıldık. Milli oyuncumuz Atiye Gülseven’in yokluğunu ciddi şekilde hissettik. Takımım iyi oynadı ancak skor yükümüzü çeken Atiye’nin olmaması hücumda sıkıntı yaşamamıza neden oldu. 
Artık bu müsabaka geride kaldı ve önümüzde Hammerjack Şahinbey Nurdağıspor ile oynayacağımız müsabaka bulunuyor. Hammerjack Şahinbey Nurdağıspor’u mağlup ederek Kırşehir Belediyespor ile oynadığımız müsabakayı telafi etmek istiyoruz. Hammerjack Şahinbey Nurdağıspor ile oynayacağımız müsabakanın hazırlıklarına hafta başından itibaren başladık. Rakibimiz güçlü ancak biz de onları yenebilecek güce sahibiz. 
Ligin ilk yarısının son haftasında oynayacağımız müsabakayı taraftarımızın da desteğini alarak yenmek ve ligin ilk yarısını galibiyet ile tamamlamak istiyoruz’’ dedi. HABER MERKEZİ
 

Editör: Hakimiyet Gazetesi