Kıta Logistics Yozgat Aile ve Sosyal Hizmetler Kulübü’nün isim sponsoru olurken, Yozgat Vakfı, İstanbul Yozgatlılar Federasyonu, Oğuzhan Arslan İnşaat, Varlık Makine ve Hanzade Sultan Tatlıları’da yeni sezon için sponsorluk yapıyor.
Amatör sporun desteklenmesi ve sporculara sahip çıkılması noktasında harekete geçen firmalar, Hentbol Kadınlar Birinci Ligi’nde mücadele veren takıma sahip çıktılar. Takıma maddi ve manevi desteklerini bir bir açıklayan firmalar kızların yanında olduklarını gösterdiler.
Kıta Logistics Yozgat Aile ve Sosyal Hizmetler Kulübü Başkanı Musa Saydam, sezon başında yaptıkları sponsorluk görüşmelerinden olumlu sonuç aldıklarını söyledi.  Uzun bir süreden beri  bir çok firma ile iş birliği içinde olduklarına değinen Saydam, " Sponsorlarımıza hentbola ve takımımıza yaptıkları destekler için ve bizi yalnız bırakmadıkları için teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.
2023-2024 sezona 4 firma, 1 dernek ve 1 vakfın desteğiyle girdiklerini dile getiren Saydam, “Kıta  Logistics, Yozgat Vakfı, İstanbul Yozgatlılar Federasyonu, Oğuzhan Arslan İnşaat, Varlık Makine ve Hanzade Sultan Tatlıları bu yıl için sponsorlarımız oldular. Geçtiğimiz sezon Kıta  Logistics, Yozgat Vakfı, İstanbul Yozgatlılar Federasyonunun büyük katkı ve desteklerini gördük. Bu sezon hedefe sponsorlarımızın katkıları ile gideceğiz. Ligde oynadığımız son iki maçı da kazanarak üst sıralara tırmanmak adına adımlar attık. Hentbol Ligi’nde Yozgat’ı en iyi şekilde temsil etmek gayreti içerisindeyiz” dedi.
Sporun, spor kulüplerinin marka ve firmaların toplumda geniş kitlelere kolayca ulaşma açısından en tercih ettiği sponsorluk alanlarında başı çektiğinin altını çizen Saydam, Sponsorlukta takıma desteğin çıktığını dile getirdi.
                      HABER MERKEZİ

Editör: Hakimiyet Gazetesi