Lige kötü bir başlangıç yapan ve çıktığı ilk iki müsabakasını kaybeden kırmızı siyahlı ekip, geçtiğimiz hafta Samsun Hentbolspor’u deplasmanda mağlup ederek moral buldu. 
Pazar günü konuk edeceği Elazığ temsilcisini de yenerek ligde bir seri yakalamayı ve bu seriyi de ligin ilk yarısına kadar devam ettirmenin hesaplarını yapan Kıta Logistics Yozgat Aile ve Sosyal Hizmetler Spor Kulübü, Pazar günü Rıza Kayaalp Spor Salonu’nda saat 13.00’da oynanacak olan müsabakada taraftarlarının da desteğini arkasına alarak sahadan galibiyet ile ayrılmak istiyor. 
Kıta Logistics Yozgat Aile ve Sosyal Hizmetler Spor Kulübü Başkanı Musa Saydam, ligin ilk iki haftasında mağlubiyetler almalarına karşılık takımlarının çabuk toparlandığını ve deplasmanda Samsun temsilcisini 39-32 mağlup ettiklerini hatırlattı. 
Oyuncularının performanslarının her geçen gün artarak devam ettiğinin altını çizen Saydam, Pazar günü Elazığ Sosyal Yardımlaşmaspor ile oynayacakları müsabakaya bütün Yozgat halkını davet etti.
HEDEFİMİZ LİGDE 
SERİ YAKALAMAK
Öte yandan Kıta Logistics Yozgat Aile ve Sosyal Hizmetler Spor Kulübü Antrenörü Enis Atmaca, Pazar günü kendileri için çok önemli bir müsabakaya çıkaklarını belirtti. Ligin güçlü ekipleri arasında yer alan Elazığ temsilcisi karşısında galibiyet hedeflediklerini dile getiren Atmaca, ‘’Güçlü rakibimizi yenerek üst üste ikinci galibiyetimizi almak istiyoruz. Bu müsabaka için çok çalıştık. Oyuncularım Samsun Hentbolspor karşısında alınan galibiyet ile moral buldular ve kendilerini toparladılar. Pazar günü moral ve motivasyonumuz tam bir şekilde Elazığ Sosyal Yardımlaşmaspor karşısına çıkacağız. İyi bir oyun ve taraflarımızın desteği ile sahadan galibiyet ile ayrılan tarafın bizim olacağımıza inancım tam. Geçtiğimiz sezonlarda tecrübe kazanan takımımdaki oyuncular artık büyüdüler ve tam profesyonel sporcular haline geldiler. Takımımızda alt yapımızdan yetişip bizlere yıllarca hizmet etmiş ve edecek olan milli oyuncularım bulunuyor. Bu oyuncularımız ve aramıza yeni katılan sporcularımız ile hedefimizi ilk 5 takım arasına girme olarak belirledik. Bu hedef doğrultusunda da önümüzdeki engelleri tek tek aşarak yolumuza emin adımlarla devam edeceğiz. Bu haftaki önümüzdeki engel Elazığ Sosyal Yardımlaşmaspor bu engeli aştıktan sonra 1 haftalık bir aramız olacak. O arayı iyi değerlendirip Siirt İl Özel İdarespor ile deplasmanına çıkacağız’’ dedi.
                              HABER MERKEZİ

Editör: Hakimiyet Gazetesi