Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bünyesinde gerçekleştirilen  atamalar ile Konya’ya görevlendirilen Abdullah Neşeli, Yozgat’tan ayrıldı.  Yozgat’ta başarılı çalışmaları ile dikkat çeken İl Müdürü  Neşeli, Pazartesi günü Konya’da yeni görevinde mesaisine başlayacak.
Yozgat’tan ayrılmadan önce veda mesajı yayımlayan Neşeli,  hoş bir seda bırakmak adına 7 yıldan bu yöne görev yaptığı memleketinden ayrılmanın üzüntüsü içerisinde olduğunu ifade etti.
Neşeli, şunları paylaştı:
“AYRILIK VAKTİ... 
HAKLARINIZI HELAL EDİNİZ...
20 Eylül 2016 tarihinden beri yürüttüğüm Yozgat Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü görevimi 16 Kasım 2023 Perşembe günü tamamlamış bulunuyorum.
Bundan sonra Konya Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü olarak görevime devam edeceğim. 7 yıldır yürüttüğüm Yozgat İl Müdürlüğü görevim süresince şahsıma destek olan başta Bakanımız Sayın Mahinur Özdemir Göktaş'a, Yozgat eski ve yeni Milletvekilllerimiz Sayın Bekir Bozdağ başta olmak üzere Av. Yusuf Başer, Abdulkadir Akgül ve Süleyman Şahan beylere, Valimiz Sayın Mehmet Ali Özkan ile Yerel Yöneticilerimize ve Sivil Toplum Kuruluşlarına teşekkürlerimi sunarım.
Bu yolda beraber yürüdüğümüz İl Müdür Yardımcılarıma, Şube Müdürlerime, Kuruluş Müdürlerime ve tüm mesai arkadaşlarıma Yozgat genelinde sosyal hizmet çalışmalarına verdikleri katkı ve özverili çalışmalarından dolayı şahsım adına teşekkür ediyorum. 
Görev yaptığım süre boyunca mesai arkadaşlarımla şehit yakınları, gaziler, çocuk, yaşlı, engelli ve kadınla olmak üzere toplumun tüm kesimlerine dokunarak uygun sosyal hizmet modellerini sunmaya ve desteklemeye çalıştık. 
Yeni atamaların sosyal hizmet çalışmalarına katkı sağlaması ve hayırlı uğurlu olmasını Rabbimden temenni eder, tüm mesai arkadaşlarımın, hizmet alan ve kıymetli hemşehrilerimin haklarını helal etmesini dilerim.  Çalışmalarımızla hoş bir eada bırakmışsak ne mutlu. Kalın sağlıcakla...”
Öte yandan gazetecilerde Abdullah Neşeli'yi ziyaret ederek yeni görevinde başarılar dilediler.
                          HABER MERKEZİ
 

Editör: Hakimiyet Gazetesi