Bölgenin en büyük ticari projesi olan Otonomi Yozgat hizmet vermeye başladı. Etap etap ilerleyen projenin ilk bölümü tamamlanırken proje ortakları da yeni iş yerlerinde faaliyete geçmeye başladı. Otonomi Yozgat’ta 2. Etap çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Kısa bir zaman içeresinde projenin tamamının faaliyete geçmesi planlanıyor.
Otonomi Yozgat projesi hakkında bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanı İsa Tunçer projeye olan
ilgi ve taleplerin yoğun olduğunu söyledi. Tunçer, projenin bölgeye büyük bir canlılık ve katma değer katacağını, lokasyonu itibariyle de çevre illerden de ilgi gösterildiğini vurguladı.
Proje hakkında da bilgiler veren Tunçer şunları kaydetti:
“Projede 15 Blok 215 iş yeri bulunuyor.  7 Farklı Ofis tasarımı, 30 m2 den 340 m2ye kadar 7 farklı büyüklükte işletmeler yer alıyor. 2639 Araçlık Otopark, her ofis için en az 10 araçlık Otopark bulunuyor. Otomobil tutkusuyla yola çıkanlar, prestijli, stratejik ve özel bir mekanda buluşuyor. Proje kapsamında ihtiyaç duyulacak her detay en ince detay uygulandı. Şehrin karmaşasından uzaklaşıp, keyifli vakit geçirmek isteyenler için AVM ve Otel planlaması da yine proje içerisinde aldı. Otel ve AVM Otonomi işletmelerine ayrı bir cazibe katacağına inanıyoruz.”
               ÇETİN MERMERTAŞ

Editör: Hakimiyet Gazetesi