Sakarya Caddesi'nin başlangıcı ile Şehzade Caddesi'nin başlangıcı (Saat Kulesi) arasında bulunan Yozgat Yazısı önüne park yasağı getirilirken, Şehzade Caddesi'nde Sayarlar İş Merkezi önü ile ada içerisi ve köşelerine araç park etmenin yasaklandığı belirtildi.
Ayrıca, Saat Kulesi-Yimpaş Kavşak ve Yimpaş Kavşak-Saat Kulesi arasında Yolcu ve Yük İndirme Bindirme Cepleri belirlenmiş olup kısa süreli indirme ve bindirmelere müsaade edilirken, bu bölgelere park yasağı getirildiği duyuruldu. Kınalı Hasan Kız Yurdu'nun çevresini çevreleyen cadde boyunca sağlı sollu olmak üzere park yasağı kararı alındığı belirtildi.
Ayrıca, trafik düzeninin daha etkin bir şekilde sağlanabilmesi için belirtilen yerlere trafik işaret ve levhalarının montajının yapıldığı ve yapılmaya devam edildiği ifade edildi. İl Emniyet Müdürlüğü trafik görevlilerince idari yaptırımlar uygulandığından vatandaşların mağduriyet yaşamaması için park yasağı olan yerlere, yolcu ve yük indirme bindirme ceplerine araçlarını park etmemeleri konusunda duyuru yapıldı. “ HABER MERKEZİ 
 

Editör: Hakimiyet Gazetesi