Şehrül Emin Başkan Celal Köse’nin eşi Nagihan Köse’yi evlerinde misafir etmekten oldukça memnuniyet gösteren kadınlar, talep ve beklentilerini de dile getiriyor.
Nagihan Köse, ev ziyaretlerinde Belediye Başkanı Celal Köse’nin selamlarını da iletiyor.
Yozgat’ta 31 Mart yerel seçimleri için eşi Celal Köse kadar yoğun bir tempoda sahada yer alan Nagihan Köse, özellikle ev ziyaretleriyle kadınların gönüllerinde taht kuruyor. 
Tevazu ve samimiyetle kadınlarla muhabbetler yapan Nagihan Köse’ye Belediye Meclis Üyesi Muazzez Binici, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Erva Kevser Yurtlu’da eşlik ediyor.
Ziyaretlerinde yerel seçimlerde eşi Celal Köse için destek isteyen Nagihan Köse, 5 yıllık dönem içerisinde yapılan çalışmaların yanı sıra yeni dönem için de yapılacak projelerle hakkında bilgi veriyor.
Kadınlar, gençler, öğrenciler ve emekliler için projeler hazırlandığını dile getiren Nagihan Köse, özellikle kadınların üretime ve istihdama yönelik çalışmalarına da destek sağlanacağı müjdesini veriyor.
Kadınlar ile Nagihan Köse arasında sıcak diyaloglar yaşanırken, çocuklarda unutulmuyor. Nagihan Köse, çocukların da hediyelerle yüzlerini güldürüyor.
Ev ziyaretleri yaparak vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinleyen Nagihan Köse,  “Öncelikle samimiyet, samimi niyet. Her daim yanınızda, aile olmanın gururu ile hanelerinize misafir olmaya devam ediyoruz. Kadın ailedir, annedir, şefkattir. Kadın güçlü ve huzurlu olursa aile mutlu olur. Ev kadını kardeşlerimizle, annelerimizle aramızda samimi ve güçlü bir bağ var. Amacımız onları dinlemek, varsa bizden emirleri çözüm üretmeye çalışmaktır. Ziyaretlerimizi sürdüreceğiz.Gönüllerde yerimiz daim olsun” dedi.
                                      ÇETİN MERMERTAŞ
 

Editör: Hakimiyet Gazetesi