Ak kadınlar, ev toplantılarında Belediye Başkanı Celal Köse ve AK Parti için destek arıyor.
AK Parti İl Kadın Kolları, 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan mahalli seçimler öncesi seçim çalışmalarına hız verdi. AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Erva Kevser Yurtlu teşkilat üyeleri Çapanoğlu mahallesinde ev toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıya Belediye Başkanı Celal Köse’nin eşi Nagihan Köse, il teşkilatı üyeleri ve vatandaşlar katıldı.
AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Erva Kevser Yurtlu ve Belediye Başkanı Celal Köse’nin Eşi Nagihan Köse ile beraber Çapanoğlu Mahallesi’nde kadın seçmenlerin katılımıyla sandık bazlı ev toplantısı gerçekleştirdi.
AK Parti Kadın Kolları Başkan ve üyeleri, esnaf ziyaretleri, çat kapı ziyaretleri ve ev toplantıları ile 31 Mart yerel seçimleri için Belediye Başkanı Celal Köse ve AK Partiye destek arayışlarını sürdürüyor.
AK Parti Kadın Kolları teşkilatı tarafından düzenlenen programa katılan Belediye Başkanı Celal Köse’nin Eşi Nagihan Köse, mahallenin kadınlarına 31 Mart yerel seçim süreci konusunda açıklamalar yaptılar, sorularını cevapladılar. 
Her gün sahada olduklarını belirten Başkan Yurtlu, mahalle ziyaretleri ve ev toplantılarının devam edeceğini söyledi.             ÇETİN MERMERTAŞ
 

Editör: Hakimiyet Gazetesi