AK Parti kadın teşkilatı, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri için yoğun bir tempoda çalışmalarını sürdürüyor.
Yozgat’ta  31 Mart Seçimleri için çalışmalarına hız kesmeden devam eden AK Parti Teşkilatı, sahada aktif şekilde görevlerini yerine getiriyor. Ak kadınlar, her kapıyı çalmak ve dokunulmadık gönül bırakmamak için vatandaşlarla buluşmalarını yoğun şekilde gerçekleştiriyor.
Belediye Başkanı Celal Köse’nin ‘Gerçek Belediyecilik’ mottosuyla çıktığı yolda AK Kadınlar AK Parti’nin Yozgat için yapacağı projeleri kapı kapı gezerek anlatıyor. AK Parti’nin ‘Gerçek Belediyecilik’ mottosuyla başlattığı yerel seçim çalışmalarında AK Parti İl Kadın Kolları üyeleri  kentte girmedik sokak çalınmadık kapı kalmayacak şekilde çalışmaya devam ediyor.
Ak Parti Kadın Kolları, bu çalışmalarıyla parti içinde önemli bir sinerji oluşturduğu gibi vatandaşlar tarafında da takdir ediliyor.
Bu süreçte kendilerini sadece Ak Parti Kadın Kollarının ziyaret ettiğini ifade eden kadınlar ise, sadece seçimden seçime bizi hatırlayan siyasetçilere rağmen Ak Parti Kadın Kolları’nın kendileriyle ilgilenmeleri ve sık sık ziyaret etmelerinden dolayı oldukça memnun olduğunu ifade ettiler.
AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Erva Kevser Yurtlu, AK Parti’nin sadece seçim dönemlerinde değil, her zaman vatandaşların sorunlarıyla ilgilendiğini ve çözüm ürettiğini vurgulayarak “Kadın siyasetin öznesidir” ilkesi doğrultusunda hareket ettiklerini söyledi.              ÇETİN MERMERTAŞ
 

Editör: Hakimiyet Gazetesi