Yozgat’ta yıl içerisindeki aktif ve etkin çalışmalarından dolayı AK kadınlara geçtiğimiz günlerde Konya gezisiyle moral ve motivasyon sağlayan Ak parti il kadın kolları başkanı Av. Erva Kevser Yurtlu, bu kez de teşekkür belgesiyle taltif etti.
AK Parti Yozgat İl Teşkilatı’nın gönüllü kadınlarına teşekkür belgesi verildi.
Parti binasında gerçekleştirilen bir program kapsamında bir araya gelen Ak Parti Kadın kolları yönetimi, hem yeni başkan Çelebi Altıntaş ile  tanışma imkanı buldu hem de bugüne kadar yapılan faaliyetleri değerlendirdi.
Başkan Yurtlu, partililerin eşlerinden,  aşlarından ve ailelerinden çoğu zaman da özel hayatlarından  fedakarlık yaptıklarını aktardı.
Yurtlu, “Parti çalışmalarına aktif olarak katılan ve etkin çalışmalar yürüttüğümüz  yol arkadaşlarımızla mütevazı bir programda buluşarak, hem yıl içinde yaptığımız faaliyetleri değerlendirelim istedik. Bu programı ve çalışmalarımızı taçlandırmak ve mazide bir anı bırakmak adına birlikte yol yürüdüğümüz arkadaşlarımıza manevi değeri yüksek olan birer teşekkür belgesiyle taltif edelim istedik" diye konuştu. 
İl başkanı Çelebi Altıntaş da başkan Yurtlu ve yönetim kurulu üyelerine çalışmalarından dolayı teşekkür etti.              SALİH AKGÜL

Editör: Hakimiyet Gazetesi