AK Parti İl Başkanı Çelebi Altuntaş,  Yozgat Belediyesi Çamlık Et Lokantası’nda düzenlenen basın toplantısında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Altuntaş,  31 Mart seçimlerine ilişkin çalışmalara başladıklarını hatırlatarak yoğun bir dönem içerisine gireceklerini aktardı. Celal Köse’nin yeniden adayları olduğunun altını çizen Altuntaş, ilçe belediye başkan  adaylarının hafta sonuna kadar netlik kazanacağını ifade etti.
Altuntaş, 2002 yılında başlayan AK Parti serüveninin ülkemize çağ atlattığına kaydetti.
Altuntaş, “2004 yılından itibaren de hem Yozgat'ımızda hem de ülkemiz genelinde yaptığımız belediyecilikle Avrupa şehirlerine yakın bir şehirleşmeye başladık. Bu serüvende de 20 yıla yakındır, Yozgat'ımızda da Yusuf Başer başkanımızla başlayan AK Parti belediyeciliği Celal Köse Başkanımızla da devam etmektedir. Başkanımızın dönemi çalışmaları çok güzeldi. İkinci dönemde de inşallah ustalık dönemi için de Yozgatlı hemşehrilerimizden ve sizlerden destek talep ediyoruz. Biliyoruz ki başkanımız tecrübesiyle, Yozgat’a olan sevdasıyla gecesini gündüzüne katarak çalıştı. Bundan sonra da çalışacağına kefiliz. Yozgat halkımızdan da kendisine destek istiyoruz” dedi.
Altuntaş ayrıca MHP ile ittifak konusunda her hangi bir gelişmenin olmadığını sözlerine ekledi. 
                       ÇETİN MERMERTAŞ
 

Editör: Hakimiyet Gazetesi