AK Parti Teşkilatından Bayram Buluşması AK Parti'nin yerel teşkilatları arasında gelenek haline gelen bayramlaşma etkinlikleri bu yıl da gerçekleştirildi. Partinin etkinlik takvimine göre düzenlenen bayramlaşma programı, parti üyelerini bir araya getirdi.
AK Parti Yozgat Milletvekili Abdulkadir Akgül ve Süleyman Şahan’ın da katıldığı AK Parti Yozgat ve  ilçe teşkilatlarındaki bayramlaşma törenlerinde birlik beraberlik ve kardeşlik duygusu ön plana çıktı.
Programda, AK Parti'nin değerlerine bağlı olan üyeler, samimi bir atmosferde buluşarak bayram sevincini paylaştı. Parti üyeleri, birlik ve beraberlik mesajları verirken oluşturulan dostça ilişkiler, sevgi ve kardeşlik duygusunu pekiştirdi ve bayramın ruhuna uygun bir şekilde devam etti.
VATANDAŞLAR DERDİNİ ANLATTI
AK Parti heyeti ilk olarak Yozgat Merkez’de vatandaşlarla bir araya geldi. Burada partilileri ile bayramlaşan heyet, daha sonra vatandaşlarla bayramlaşarak sorunlarını dinleyip taleplerini aldı.
AK Parti heyeti daha sonra Sarıkaya,  Boğazlıyan, Yenifakılı, Şefaatli, Yerköy, Çandır, Çayıralan, Sorgun, Akdağmadeni, Kadışehri, Çekerek, Aydıncık ve Saraykent ilçelerine ziyaretler gerçekleştirildi. Her ilçede halkın yoğun ilgisiyle karşılanan AK Parti heyeti, vatandaşların hem bayramını kutladı hem de yaşadıkları sıkıntıları dinleyerek çözüm için söz verdi.
2002 RUHU
AK Parti Yozgat İl Başkanı Çelebi Altuntaş, yapılan ziyaretlerde birlik ve dayanışma mesajları verdi. İl Başkanı Altuntaş, AK Parti’de birlik ve beraberliğin hakim olduğunun altını çizerek, 2002 ruhu yaşadıklarına vurgu yaptı.
İl Başkanı Altuntaş, "Partimiz her zaman halkımızın yanında olmaya devam edecek, sorunlarınızı çözmek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Her zaman olduğu gibi bugünde Yozgat’ımız için gecesini gündüzüne katan değerli vekillerimiz ilimizin ağabeyi Sayın Abdulkadir Akgül ve genç dinamik vekilimiz Sayın Süleyman Şahan’la birlikte siz değerli hemşerilerimizle bir araya gelmenin mutluluğu içerisindeyiz. AK Parti teşkilatları olarak başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, değerli vekillerimizle birlikte vatandaşımıza en iyi hizmeti sunmanın gayreti içerisindeyiz. Yozgat’ımız AK Parti iktidarları döneminde en büyük hizmet ve tarihi yatırımlara kavuştu. Bu yatırımlardan Türkiye’de ilk kurulan Şehir Hastanesi Yozgat’ımızda hizmete açıldı. Yine Yerköy, Sorgun ve diğer ilçelerimizde modern devlet hastaneleri hizmet veriyor. Ulaşımda kara tren hayali kuran Yozgat’ımız hızlı trenle karadan, Yozgat havalimanı ile de havadan ulaşımda da çığır açtı. Cemil Ciçek Adalet Eğitim Merkezi, Diyanet Eğitim Merkezi, Adli Tıp Kurumu ve daha saymakla bitiremeyeceğiz yatırımlara AK Parti ile kavuştu. Elbette bu yatırımlara yenilerini eklemenin gayreti içerisinde Sayın vekilimiz TESKOMB Genel Başkanımız Abdulkadir Akgül ve şehrimiz için aktif bir şekilde gayret sarf eden Sayın Vekilimiz Süleyman Şahan ve tüm teşkilatlarımızla birlikte çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Şuan bütün Yozgat teşkilatlarımızda AK Partimizin iktidara geldiği 2002 ruhu hakim durumda. Bütün ilçe, belde teşkilatlarımızla tek vücut halinde birlik beraberlik içerisinde çalışma içerisindeyiz. 
Vatandaşlarımıza dün olduğu gibi bundan sonra da daha iyi hizmet adına canla başla çalışacağız” diye konuştu.
 

Editör: Hakimiyet Gazetesi