AK Parti Yozgat Milletvekili Adayı Yusuf İbiş ‘Gençlik İçin Hemen Şimdi’ programında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a siyasette gençlere yer verdiği ve daima bizlerin arkasında durduğu için gençler adına teşekkür etti.
AK Parti Yozgat Milletvekili Adayı Yusuf İbiş,  AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanlığınca düzenlenen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın  gençlerle buluştuğu Gençlik İçin Hemen Şimdi Programı’na katıldı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye Yüzyılında güvendiği gençlere adaylık listesinde gençlik kolları başkanlığında yetişen çok sayıda isme yerdi.
"Siyasette gençlere yer vermek ustalığın şiarındandır" diyen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, gençlere olan ilgisini de listelerde gösterdi. AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Eyyüp Kadir İnan ve Teşkilat Başkanı Yusuf İbiş başta olmak üzere, birçok genç isim aday olarak listede yer aldı.


KÜRSÜYE ÇIKTI
Milletvekili Adayı Yusuf İbiş, Ankara’da düzenlenen programda milletvekili adayları ile birlikte kürsüye çıktı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın AK Parti’nin yeni yüzleri olarak gördüğü gençlerle  fotoğraf verirken, gençler ise 14 Mayıs seçimlerinin kazananı olarak çıkacakları sözünü verdi.
Yozgat Milletvekili adayı Yusuf İbiş, kendisini tanıtırken Yozgat’ın en genç adayı olduğuna vurgu yaptı.
Milletvekili Adayı Yusuf İbiş, “Sayın cumhurbaşkanım Yusuf İbiş 1995 Yozgat doğumluyum Genel Merkez Gençlik Kolları Teşkilat başkanıyım. Yozgat milletvekili adayıyım, Yozgat`ın en genç milletvekili adayıyım.
İlçe gençlik kolları yönetim kurulu üyesi olarak başladığım Yozgat`ta sizlerin sayesinde milletvekili adayı oldum.
Bugün 30 yaşının altındaki bu sahnedeki gençler olarak, 30 yaşının altında aday olabiliyorsam bu sizlerin sayesindedir Cumhurbaşkanım, tüm gençler adına şükranlarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.
REKOR OY ALACAĞIZ
Milletvekili adayı İbiş, 14 Mayıs seçimlerine gençlerin damga vuracağının altını çizerek, Türkiye Yüzyılının gençlerle çizileceğini vurguladı.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniden seçilmesi yoğun bir çalışma süreci içerisinde olduklarını hatırlatan Milletvekili adayı İbiş, “Bizler için isimler ve görevler geçici, dava ise kalıcıdır. Doğru bildiğim ve hak olduğuna inandığım bu yolda Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasında yol yürümekten vazgeçmeyeceğim.Hem bizler için bir okul niteliğinde olan gençlik kollarımızda yetişmiş ve hemen her kademesinde görev almış olmam, hem de halihazırda yürütmekte olduğum Teşkilat Başkanlığı görevim hasebiyle teşkilatımızın her kademesinin talep ve isteklerini anlayabilecek, gençlerimizin arkasında, büyüklerimizin de her daim yanında durarak ilimizi en güzel şekilde temsil edeceğim” ifadelerini kullandı.                   REŞİT ÜNAL

Editör: Hakimiyet Gazetesi