Akdağmadeni Belediye Başkanı Nezih Yalçın, ilçenin çeşitli noktalarında yol yenileme, bakım ve onarım çalışmalarının yanı sıra kaldırım ve çevre düzenlemelerinin eş zamanlı olarak yürütüldüğünü belirtti. 
Yalçın, "Bugün itibariyle Emek Mahallesi Yavuz Selim Caddesi'nde başlatmış olduğumuz ilk etap çalışmaları kapsamında, ilçemizin yoğun kullanılan yollarından birini daha sıcak asfalt ile yeniliyoruz. Modern kaldırımları ve çevre düzenlemesi ile ilçemizin yaşam kalitesini arttıran projelerimize bir yenisini daha ekliyoruz" dedi.
Yalçın ayrıca, "Akdağmadeni'ne Hayırlı Olsun. Yapılacak çok işimiz, gidilecek çok yolumuz var. Durmadan, dinlenmeden, aşkla, şevkle, muhabbetle" ifadelerini kullanarak, ilçenin gelişimi ve iyileştirme çalışmalarının devam edeceğini vurguladı.
Yol yenileme çalışmalarının yanı sıra, belediye ekiplerinin çevre düzenlemesi ve modern kaldırımların inşası için de çalışmalar yürüttüğü belirtildi. Yapılan bu çalışmaların ilçenin yaşam kalitesini arttıracağı ve vatandaşların güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşım sağlamasına katkı sağlayacağı ifade edildi.
Yalçın, ilçenin daha modern, yaşanabilir ve estetik bir görünüme kavuşturulması için çalışmaların aralıksız devam edeceğini ve halkın memnuniyeti için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini sözlerine ekledi.                           SALİH AKGÜL 
 

Editör: Hakimiyet Gazetesi