4688 Sayılı Kamu Görevlileri Sendikaları ve Toplu Sözleşme Kanunu'nun 32. maddesi uyarınca, Sosyal Denge Sözleşmesi (SDS) Aydıncık Belediye Başkanı Mustafa Tekçam ile BEM BİR-SEN Yozgat Şube Başkanı Mehmet Şaşmaz tarafından imzalandı. Sözleşme ile Aydıncık Belediyesinde çalışan kamu görevlilerine maaşlarına ilave olarak her ay sosyal denge tazminatı ödenecek. 
Belediye Başkanı Mustafa Tekçam "Çalışanlarımızın emeğinin karşılığını imkânlar ölçüsünde zamanında, hakkaniyetle vermeye çalışıyoruz. Memurlarımıza sosyal denge tazminatı hayırlı olsun. Güle güle harcasınlar" dedi. 
Belediye Başkanı Mustafa Tekçam’a teşekkür eden BEM BİR-SEN Şube Başkanı Mehmet Şaşmaz, sosyal denge sözleşmesinin Belediyede çalışan kamu görevlilerine hayırlı olmasını diledi.
Şaşmaz, “Aydıncık Belediye Başkanı Mustafa Tekçam’a, İşyeri Temsilcimiz Harun Çelik beyle Hayırlı olsun ziyaretini gerçekleştirdik.  Genel Başkanımızın Selamını ileterek hediyesini takdim ettik. Akabinde sendikal konular ve Sosyal Denge Sözleşmesini anlatarak imzaları attık. Hayırlı bereketli olsun.  Kıymetli Belediye Başkanımız Mustafa Tekçam’a hoş sohbetleri ve göstermiş oldukları ilgi ve alaka için teşekkür ediyor Şükranlarımızı sunuyorum” ifadelerini kullandı.
                  HABER MERKEZİ

Editör: Hakimiyet Gazetesi