Belediye Başkanı Celal Köse, Yukarı Nohutlu Mahallesinde devam eden asfalt serim çalışmalarını Mahalle Muhtarımız Nurettin Koç ile birlikte yerinde inceledi.
Performansıyla göz dolduran Belediye Başkanı Celal Köse, sahadaki faaliyetlerine hız verdi. Mesai kavramını yok sayıp Yozgat için gecesini gündüzüne katarak çalışan Başkan Köse, gönül belediyeciliği sloganıyla başlattığı hizmet ve yatırımlara devam ediyor. 
Başkan Köse, 7/24 sahada mesai harcayarak çalışmaları yerinde incelerken personeline de moral vermeyi ihmal etmiyor.  Hava sıcaklıklarının mevsim normallerinde seyrettiği şu günlerde Başkan Köse, ekiplerin asfalt çalışmalarını da yerinde takip ediyor. 
Ekiplerin 7/24 sahada olduğunu dile getiren Belediye Başkanı Celal Köse; “Yozgat’ın her noktasına hizmet götürmeye devam ediyoruz. Öncelik esasına uygun bir şekilde belirlediğimiz plan kapsamında her mahalleye girerek sorunları tek tek çözüme kavuşturuyoruz. Şehrimizi, hemşehrilerimize yakışacak hizmetlerle donatmaya devam ediyoruz. Söz verdiğimiz gibi hiç durmadan, bıkmadan, yorulmadan çalışacağız bu şehri hep birlikte yöneteceğiz” ifadelerini kullandı.
                       SALİH AKGÜL
 

Editör: Hakimiyet Gazetesi