Yozgat’ta 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler öncesinde AK Parti’den aday adayı olan Taner Yıldız, sosyal medya hesabından yayımladığı açıklama ile ‘Başlasın Yozgat Yüzyılı’ mesajı verdi.
AK Parti’nin kurulduğu günden itibaren teşkilat içerisinde yer alan ve önemli çalışmalara imza atan Taner Yıldız, açıklamasında Belediye Başkanı Celal Köse’ye destek verdi.
Yıldız, açıklamasında şunları kaydetti:
“22 yıl önce gönül bağı kurduğum AK Parti’den Yozgat Belediye Başkanlığına aday olmak için çıktığım yolda, desteğini esirgemeyen Yozgatlı hemşehrilerime, aday adaylığım sürecinde şahsıma göstermiş oldukları destekten dolayı teşekkür ediyorum.
Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere, genel başkan yardımcılarımız, Yozgat milletvekillerimiz, partimizin değerli yöneticilerine ve üyelerine, partimizin kadın ve gençlik kollarında emek veren kardeşlerime ve partimize gönül veren tüm gönüldaşlarımıza şahsıma gösterdikleri teveccühten dolayı şükranlarımı sunuyorum.
Bu süreç bir yarıştır. Kaybedeni olmayan, aksine herkesin kazandığı bir yarış. Çünkü maksat şehrimize en iyi hizmeti vermektir demiştik. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın tensipleriyle partimizin Yozgat Belediye Başkan adayı olarak açıklanan Yozgat Belediye Başkanımız Sayın Celal Köse’yi tebrik ediyorum. Başlasın Yozgat Yüzyılı.”                   SALİH AKGÜL
 

Editör: Hakimiyet Gazetesi