Başkan Köse, Yozgat’a en iyi hizmeti sunmanın gayreti içerisinde olduklarını belirterek, gönül belediyeciliği anlayışı ile çalışmaları sürdürdüklerini ve 2024 yılının önemli projelerin tamamlanarak hizmete girdiği bir yıl olacağını vurguladı.
Başkan Köse, mahalle ve kente dair gerçekleştirdiği sunum ve bilgilendirmelerin ardından vatandaşlardan gelen önerileri dinledi.
Başkan Köse, Yozgat’ın her alanda gelişmesine katkı sağlayacak projeleri hayata geçirdiklerini belirterek, mazeret değil hizmet ürettiklerinin altını çizdi.
Başkan Köse, “Yozgat Belediyesi olarak 5 yılda hem hizmet hem de gönül belediyeciliğimizi ön plana çıkardık.  Pandemiye, ekonomiye ve deprem felaketine rağmen çok büyük işlere imza attık. Kimsenin cesaret edemediği başarılamaz dediği işlere giriştik. Her şeye rağmen bunları görmeyen, duymayanlar, bu işleri söyleyemeyen söyletmeyenler var. Biz seçildiğimiz günde beri pek çok ilke imza attık imza atmaya da devem edeceğiz. Hiç kimsenin cesaret edemediği alt yapıya girerek elimizi değil gövdemizi bu taşın altına koyduk. Yeter ki bu sorunlar çözülsün dedik. Hem sağlığımızı düşündük hem de kesemizi düşündük. Bu güne geldiğimizde mahallelerimizde değişimi görüyorsunuz, parklarımızda, bahçelerimizde, kaldırımlarımızda, bulvarlarımızda ışıklandırmalarımızda bu ile çok hizmetler yaptık. Sizlerin de desteğiyle ve gayretiyle bu görevimizi layıkıyla sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.
Başkan Köse, toplantıya ilişkin paylaşımında, “BİRLİKTE EMİN ADIMLARLA "Bahçeşehir Mahallesi"
Bahçeşehir Mahallemizde düzenlediğimiz  toplantımızda bizleri yalnız bırakmayan hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Biz bu samimiyet ve bu destekle emin adımlarla yolumuza devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.
                            ÇETİN MERMERTAŞ

Editör: Hakimiyet Gazetesi