Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Evren Yaşar, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkan Vekili  Bekir Bozdağ’a Bozok Üniversitesinin son durumu, kısa, orta ve uzun vadedeki proje ve hedeflere ilişkin bilgiler aktardı.
Ziyarette konuşan TBMM Başkan Vekili Bekir Bozdağ, Yozgat Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Evren Yaşar’a tebrik etmek ve yeni  görevinde başarılar dilemek maksadıyla Yozgat Bozok Üniversitesi'ne geldiklerini söyledi.
 Bozdağ,  Üniversitemiz Rektörü Prof. Evren Yaşar’ın Türkiye’nin marka isimlerinden biri olduğuna dikkat çekerek Yozgat Bozok Üniversitemizin misyon ve vizyon gelişimine değişimine dünya ve Türkiye bilim kültür hayatına çok daha önemli katkılar sunacağına inancımız tam. Bu vesile ile Prof. Dr. Evren Yaşar hocamızı tebrik diyor görevinde başarılar diliyorum” dedi.
Rektör Prof. Dr. Evren Yaşar da Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkan Vekili Bekir Bozdağ’ın nezaket ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Yozgat Bozok Üniversitesi'nin var olan potansiyelini yerel ve ulusal dinamiklerle çok daha ileri seviyelere taşıyacaklarını söyledi.  HABER MERKEZİ 
 

Editör: Hakimiyet Gazetesi