Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse,  duygusal bir veda mesajı yayımladı. Köse,  5 yıllık hizmet süresince yanında olan herkese teşekkür ederken, seçilen belediye başkanına başarılar diledi.
Başkan Köse, yaptığı hizmet dönemine veda ederken, sosyal medya üzerinden yaptığı duygusal açıklamayla hem teşekkür etti, hem de seçimi kazanan  Kazım Arslan’ı  tebrik etti. 
Başkan Köse, mesajında şunları kaydetti:
“Değerli Hemşerilerim; Doğduğum, büyüdüğüm, doyduğum ve canımdan aziz bildiğim baba ocağım Yozgat'ta, Yüce Mevla'mın izni sizlerin dua ve destekleri ile şehrimize ve siz hemşerilerimize hizmet etme onur ve gururunu yaşadım. Şehrimize hizmet etmekten başka bir gayemiz hiçbir zaman olmadı. Yozgat için her zaman Aşkla, Canla, Başla çalıştık. Siz değerli hemşerilerimizin kararıyla Kadim Şehrimiz Yozgat'ta yeni bir dönem başlıyor. Sizlerde çok iyi bilirsiniz ki her kararınız başımızın üzerindedir. Bu şehri her zaman çok sevdik ve sevmeye devam edeceğiz ve yine biliyoruz ki Yozgat'ta bizi çok sevdi. Yeni dönemde şehrimize hizmet edecek Belediye Başkanımızı da tebrik ediyor Yüce Mevla'mdan hayırlı hizmetler sunmasını niyaz ediyorum. Biz bu şehrin sokaklarında, caddelerinde olacak, mecrası ne olursa olsun yine bu şehre hizmete devam edeceğiz.
Her an her yerde karşılaşabiliriz. Allah'a emanet olun. Selam ve Dua ile CELAL KÖSE.”
                        ÇETİN MERMERTAŞ

Editör: Hakimiyet Gazetesi