Yozgat’ta tevazu, gayret ve samimiyetle yaptığı çalışmalar ile halkın sevgisini kazanan Belediye Başkanı Celal Köse’ye destek yağıyor. 31 Mart 2024’te yapılacak yerel seçimler için çalışmalarına start veren Başkan Köse, gittiği her yerde büyük ilgi ile karşılanıyor. 


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yol arkadaşı Şehr’ül Emin Başkan Celal Köse, Yozgat Yüzyılı için kolları sıvadı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Yozgat adayı olarak açıklamasının ardından çalışmalarına hızla başlayan Köse, sahaya inerek sivil toplum örgütleri, meslek odaları ve vatandaşlarla buluştu. 
Sürekli saha çalışması yapan ve vatandaşlarla birebir görüşmeler gerçekleştiren Başkan Köse,  bir dönem daha görev yapmak için vatandaşların desteğini alıyor.


Esnafların ve vatandaşların ihtiyaçlarını ve görüşlerini dinleyen Başkan Köse, daha yaşanılır bir Yozgat’ın inşası için el birliği ile çalışmalarını sürdüreceklerini paylaştı.
Gittiği her yerde AK Parti Belediyeciliğini ve Yozgat için geliştirdiği insan ve hizmet odaklı projelerini anlatan Celal Köse’ye vatandaşlar yoğun destek veriyor. 


Vatandaşlarla kurduğu samimi ve içten diyaloglarla dikkat çeken Başkan Köse,  “Birlik beraberlik içerisinde çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacağız. Sevdamız olan bu şehrin imarı ve ihyası için gece gündüz demeden çalışmalarımızı aralıksız sürdürdük.
Birlik ve beraberlik içerisinde , el ele vererek şehrimizi daha ileriye götürmek için Yüce Mevla'mın izni hemşehrilerimizin desteği ile daha büyük hedeflere doğru yürüme zamanı” ifadelerini kullandı.
         ÇETİN MERMERTAŞ

Editör: Hakimiyet Gazetesi