Düzenlenen Çalıştaya İl Milli Eğitim Müdürü  İsmail Altınkaynak,İl Müftüsü  Ali Gülden, İlçe Milli Eğitim Müdürler, İlçe Müftüleri ve STK temsilcileri katıldı.

Yozgat İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Altınkaynak “ Bakanlığımız Din Öğretimi Genel Müdürlüğü himayelerinde Müdürlüğümüzce düzenlenen çalıştayda; okullarımızda yapılan akademik, sosyal, kültürel, sportif, mesleki ve sosyal sorumluluk çalışmaları, okul kültürü ve tanıtım faaliyetleri, bir üst öğrenime hazırlık çalışmaları, okullar arası farklılıkların azaltılması ve okullara erişim kapsamında örnek ve özgün uygulamaların yaygınlaştırılması, İmam Hatip Liseleri meslek dersleri ile Din Kültürü Ahlak Bilgisi dersi, din, ahlak ve değer alanı seçmeli derslerinin öğrenimine ilişkin beklentiler ve geliştirilmesi gereken hususların istişare edildi. Çalıştayımıza katkı ve katılım sağlayan herkese teşekkür ederiz. ” Dedi.

Yozgat İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Altınkaynak,İl Müftüsü Ali Gülden ve Din Öğretiminden sorumlu Şube Müdürü Işık Gün tarafından yapılan konuşmaların ardından çalıştay, dört grup üç oturum halinde tamamlandı.

 Program, tüm katılımcılara katılım belgelerinin takdim edilmesiyle sona erdi. HABER MERKEZİ

Editör: Hakimiyet Gazetesi