İletişim Fakültesi'nde düzenlenen programa Rektör Prof. Dr. Evren Yaşar, İletişim Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Güngör Yılmaz, Genel Sekreterimiz Doç. Dr. Mustafa Kocakaya, öğretim üyeleri ve öğrenciler katıldı.
Programda konuşan Bozok Üniversitesi  Rektörü Prof. Dr. Evren Yaşar, 10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü'nün iletişim camiamız ve gazeteciler açısından  anlamlı ve önemli bir gün olduğunu söyledi.
Yozgat Bozok Üniversitesi İletişim Fakültesi’nin tüm bölümleriyle örnek gösterilen bir İletişim Fakültesi haline gelmesi adına çalışmaların devam ettiğini belirten Bozok Üniversitesi  Rektörü Prof. Dr. Evren Yaşar, İletişim Fakültesi bünyesinde Gazetecilik Bölümü öğrencilerinin atölye çalışmaları sonucu yayın hayatına başlayan “Genç Baskı Gazetesi” nin bu anlamlı günde ilk sayısının çıkmasından mutluluk duyduğunu ifade etti.
Rektör konuşmasının devamında geleceğin gazeteci adaylarının ve onların eğitiminde emeği geçen tüm akademisyenlerimizi  kutluyor, kar kış yağmur çamur demeden özveri ile sahada emek vererek çalışan tüm gazetecilerin 10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum, dedi.
Program pasta kesimi, İletişim Fakültesi bünyesinde Gazetecilik Bölümü öğrencilerinin atölye çalışmaları sonucu yayın hayatına başlayan “Genç Baskı Gazetesi” nin tanıtımı ve müzik dinletisi ile sona erdi. Haber merkezi 
 

Editör: Hakimiyet Gazetesi