Yozgat Belediyesi, hizmet ve yatırım yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor. 
Yozgat’a aşık, Yozgatlı’ya sevdalı, genç, dinamik ve geleceği düşünen Başkan Celal Köse,  Yozgat’ın çehresini değiştirirken, adeta hizmette devrim yaşatıyor. Kentin geleceğine dair radikal kararlar alarak uygulamaya koyan Başkan Celal Köse, hizmette sınır tanımıyor.
Şehir merkezinde altyapıdan üstyapıya sayısız hizmet ve yatırımları başarıyla sürdüren belediye, hizmet devrimine aralıksız devam ediyor. 
GAYESİ HİZMET
Yozgat Belediyesi Başkanı Celal Köse, amaçlarının vatandaşlara en iyi hizmeti en kısa sürede ulaştırmak olduğunu söyledi. 
Başkan Köse, başlattığı yerinde hizmet, yerinde çözüm odaklı ziyaretlerine devam ediyor. Başkan Köse, Gönül belediyeciliği anlayışı ile çıktıkları hizmet yolculuğunda dolu dolu hizmet üretmek istediklerini, Yozgat’ı daha yaşanabilir ve mutlu bir şehir haline getirmek için gece gündüz demeden canla başla çalışmaya devam edeceklerini ifade etti.
Yozgat’ı daha ileri bir noktaya taşımak için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra omuz omuza vererek birlikte çalışacaklarının altını çizen Başkan Köse, yol, kaldırım gibi altyapı hizmetlerinin dışında önemli projeleri başlattıklarını dile getirdi. Başkan Köse, projelerde çalışmaların devam ettiğine değinerek, yeni projelere de start vereceklerini vurguladı.
YOZGAT’A KİMLİK
Başkan Köse, gerçekleştirilen hizmet ve yatırımlarla Yozgat’ın 2024 yılında yeni bir kimlik kazanacağına dikkat çekti.
Yozgat’ı “marka kent” yapmak için altyapı, asfalt, görsel, sosyo-ekonomik ve kültürel çalışmaların da aralıksız sürdüğünü dile getiren Başkan Köse, “Ekonomik ve kültürel gelişimini tamamlamış, altyapı sorunu olmayan ve her metrekaresi görsel güzelliklerle donanmış,  insanları mutlu ve yarınlarından da umutlu bir Yozgat’a kavuşturmak için başlatmış olduğumuz çalışmalara aralıksız devam ediyoruz. Hizmet kervanımız hızla ilerliyor, Yozgat değişiyor ve gelişiyor” dedi.
HER MAHALLEYE
HİZMET
Başkan Köse, Yozgat’ın her alanda olduğu gibi altyapı hizmetlerinde de nitelikli projelere kavuştuğunun altını çizdi. Başkan Köse, “Üstyapı hizmetlerinde olduğu gibi altyapıda da önemli projeleri uygulamaya koyduk. Şehrin içme suyu sorunu başta olmak üzere, Kent merkezindeki hizmetlerimiz kenar mahallelerde de devam etti. Mahallelerimizin tamamında altyapı projeleri yürüttük, yürütmeye devam ediyoruz. Kentin dört bir yanındaki ulaşım ağlarını neredeyse baştan aşağı yeniledik.  Bunlara ilaveten yeni ulaşım ağları açtık” ifadelerini kullandı.
“TEVAZU… SAMİMİYET… GAYRET”
Başkan Köse, Yozgat’a değer katacak yatırım ve hizmetleri kazandırmanın gayreti içinde olduklarına da vurgu yaptı.
Başkan Köse, “.Bütün bu çalışmalarda hemşehrilerimizin dua ve desteğini her zaman yanımızda hissettik. Yozgat’ta vatandaşlarımızın ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda aynı azim ve kararlılıkla; tevazu, samimiyet ve gayretle çalışmaya devam edeceğiz. Hemşehrilerimizle iç içe olmaya gayret edeceğiz” diye konuştu.
YENİ BULVAR MÜJDESİ
Belediye Başkanı Köse, kentte yeni bulvar için çalışmalara başladıklarını dile getirdi.
Yozgat Belediyesi trafik yoğunluğunu azaltmak ve ulaşımdaki kaliteyi arttırmak için yeni bulvar ve bulvarla açmaya devam ediyor.
Başkan Köse, Eskipazar mahallesine bulvar müjdesi verdi. Yapılacak yeni bulvarların trafik yoğunluğunu azaltacağına dikkat çeken Başkan Köse, Yozgat’ın daha yaşanır bir şehir olması için dur durak bilmeden çalıştıklarını aktardı.
Yozgat Belediyesi, kent genelinde alt yapı, üstyapı ve asfalt serimini gerçekleştirerek vatandaşların konforlu ulaşımı için mesaisini sürdürüyor.
Yozgat genelinde altyapı, üstyapı ve asfalt çalışmalarını aralıksız sürdüren Yozgat Belediyesi, Millet Bahçesi, Kentpark ve Şehir Hastanesi Bağlantı Yolu ile Yurt Caddesi Bulvarı projelerinde açılışa gün sayarken Başkan Köse, yapılaşmanın ve trafiğin yoğunlukta olduğu Eskipazar Mahallesine yeni bir bulvar müjdesi verdi.
Başkan Köse, “Yozgat’ımızı ulaşım yollarında bir üst lige taşıyoruz.Şehrimize kazandırdığımız örnek bulvarlarımıza bir yenisini ekliyoruz. Dekoratif aydınlatmasıyla, modern çevre düzenlemesiyle, sıcak asfaltıyla, yenilenen altyapısıyla, kaldırım çalışmasıyla, Kayseri caddesini dönüştürüyoruz., Kapsamlı ulaşım çalışmalarımızı sürdürüyoruz” açıklamasında bulundu.