Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki,  bugün Yozgat’a gerçekleştireceği ziyaretlerde Bakanlık yatırımlarını yerinde inceleyecek ve Belediyelerin talep ve beklentilerini dinleyecek. Bakan Özhaseki’nin yeni yatırımlar için müjdeler vermesini ve heybesinin dolu  olmasını bekliyoruz.
Yozgat’ta yerel seçimler öncesinde Bakanlar düzeyinde ziyaretler yapılmaya başlandı. Yozgat’ta bir çok yatırıma hibe destekler  sağlayan ve hizmetlerin hızlandırılmasına itici güç olan Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki bugün Yozgat’a gelecek. 
Bakan Özhaseki’nin mevcut yatırımların tamamlanması için ek maddi kaynak sağlanmasının yanı sıra yeni yatırımlar için müjde vermesi bekleniyor.
Bakan Özhaseki’nin Yozgat programı öğleden sonra başlayacak. Bakan Özhaseki, saat 14.00’de Valilik ziyaretinin ardından Yozgat Millet Bahçesi İnşaatı İncelemelerde bulunacak.
Bakan Özhaseki  saat 15.00’de AK Parti  İl Teşkilatı ziyaret edecek. Bakan Özhaseki daha sonra Yozgat Belediyesi’ne geçerek Belediye Başkanları ile toplantı yapacak.
Bakan  Özhaseki, belediye başkanlarının talep ve beklentilerini dinledikten sonra Çapanoğlu Büyük Camii Çevre Düzenleme Projesi İncelemelerde bulunacak.
AK Parti Yozgat Milletvekili Abdulkadir Akgül,  Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı  Özhaseki’nin Yozgat programı hakkında bilgi verdi. 
Milletvekili Akgül, Bakan Özhaseki’nin Yozgat’ta başta Çapanoğlu Büyük Cami Çevre Düzenlemesi ve Millet Bahçesi olmak üzere Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’nın yatırımlarını yerinde görme fırsatı bulacağını vurguladı. 
Bakan Özhaseki’nin her seferinde olduğu gibi bu ziyareti sırasında da Yozgat’a heybesi dolu bir şekilde gelmesini beklediklerini anlatan Milletvekili Akgül, Bakan Özhaseki’nin Yozgat’a kazandırılacak yeni yatırım müjdelerini vereceğini vurguladı.
                  ÇETİN MERMERTAŞ

Editör: Hakimiyet Gazetesi