AK Parti’nin kurucu üyelerinden Fikret Karaaslan, İl Genel Meclis Üyeliği için aday adayı oldu.
AK Parti’de İl Genel Meclisi aday adaylığı süreci devam ediyor.  AK Parti’nin kuruluşundan itibaren görev alan Fikret Karaaslan, İl Genel Meclis Üyeliği için aday adaylığı müracaatını yaptı. Karaaslan, AK Parti’de üç dönem il yönetim kurulu üyeliği ve iki dönem merkez ilçe başkan yardımcılığı yaptı.
Siyasetteki birikim ve tecrübesinin yanı sıra İl Özel İdaresi bünyesinde uzun yıllardır görev yapan Karaaslan, hizmet bayrağını teslim almak için yola çıktı.
Yozgat merkezdeki tüm köyleri yakından tanıyan, sorun ve beklentilerinin çözümüne yönelik atılacak adımları da çok iyi bilen Karaaslan, vatandaşların da yakından tanıdığı bir isim.
Siyasette edindiği tecrübe ve kamudaki bilgi, birikimiyle hizmet için yola çıktığını dile getiren Karaaslan  “2024 Yerel Seçimleri için AK Parti İl Genel Meclis Üyeliği aday adayı oldum. Dün olduğu gibi bugünden ve yarında hem AK Parti için hem de Yozgat için gayretle çalışmaya devam edeceğim. Zorlu bir göreve talip oldum. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde başlatılan hizmet seferberliğinde bende var olmak istiyorum” dedi.
                       ÇETİN MERMERTAŞ
 

Editör: Hakimiyet Gazetesi