Yozgat Valisi Mehmet Ali Özkan, Yozgat Organize Sanayi Bölgesi'nde faaliyet gösteren iş insanları ile iftar sofrasında bir araya geldi. 
MK Uluslararası Ticaret Limited Şirketi sahibi Musa Kaya tarafında organize edilen iftar programına  katılım oldukça yoğun oldu.
Valimiz Özkan, "Bu mübarek ayın bereketini ve kardeşliğini birlikte paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yozgat'ın ekonomik ve sosyal hayatına katkı sağlayacak iş birliklerinin ve projelerin geliştirilmesine olanak sağlayacak bir ortamda bulunuyoruz. Hepinizi saygıyla selamlıyor, bu güzel akşamda birlikte olmaktan dolayı memnuniyetimi ifade etmek istiyorum. İş insanlarının birlik ve beraberliğine vesile olan, iftar organizasyonunu gerçekleştiren MK Uluslararası Ticaret Limited Şirketi sahibi Musa Kaya beye teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.
Vali Özkan, Organize Sanayi Bölgesi (OSB) ile ilgili yürütülen çalışmalara değindi. OSB'lerin ihtiyaç ve taleplerini yakından takip ettiğini ifade eden Özkan, sorunların çözümü noktasında çalışmaların devam ettiğini söyledi. 
Vali Özkan, sanayicilerin üretimde verimliliği arttırabilmeleri için her türlü desteği sağlamanın gayreti içinde olduklarını belirtti.
MK Uluslararası Ticaret Limited Şirketi sahibi Musa Kaya, iftar programına katılanlara teşekkür etti. Kaya, Ramazan ayı toplumsal dayanışma, paylaşma, kardeşlik ve sevgi bağlarının yoğunluk kazandığı, manevi duyguların güçlendiği bir ay olduğunu vurguladı.
Birlik, beraberlik ve dayanışmanın en güzel örneklerinin yaşandığı ramazan ayının ilimize, ülkemiz ve tüm İslam dünyası için hayırlara vesile olmasını dileyen İş İnsanı Kaya, sanayicilerin yaklaşan ramazan bayramını tebrik etti.          SALİH AKGÜL
 

Editör: Hakimiyet Gazetesi