Yozgat Valisi Mehmet Ali Özkan, kentte şubesi bulunan bankaların müdürleri ve Yozgat Organize Sanayi Bölgesi'nde faaliyet gösteren iş insanları ile istişare toplantısında bir araya geldi. 
Vali Özkan, toplantıda iş insanlarının ve yatırımcıların talepleri ve sorunları dinledi. Yozgat ekonomisinden eğitimine kadar bir çok konunun konuşulduğu toplantıda Vali Özkan, sorunları ve talepleri dinleyerek çözümü noktasında görüş alışverişinde bulundu.
Vali Özkan, kente yaptıkları yatırım ve sağladıkları istihdamdan dolayı iş insanlarımıza teşekkür ederek, ilimize yatırım yapmaları konusunda il dışındaki yatırımcılara da davette bulundu.
Toplantının sonunda görüş alış verişinde bulunmanın çok verimli olduğunu dile getiren ve tüm katılımcılara teşekkür eden Vali Özkan sanayiciler ve yatırımcılarla sürekli irtibat halinde olacaklarını kaydetti.
Yozgat’ın ciddi yatırım aldığını dile getiren Vali Özkan, “Yozgat’ta çok ciddi bir gayret, çok ciddi emek var. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Yozgat çok büyük adımlar atmış, köyünden, kasabasından değil ulusal düzeyde de hızlı treniyle, 2024-2025’te faaliyete geçecek olan havaalanıyla, hızla gelişen OSB’leri ile arazisinde ki geçim kaynağı olan tarım, hayvancılık sektöründeki kurulun son sistemlerle büyük yol kat etmiş” dedi.                   REŞİT ÜNAL
 

Editör: Hakimiyet Gazetesi