Rıza Kayaalp Spor Salonu’nda Antrenör Enis Atmaca gözetiminde çalışan kırmızı siyahlı ekip güçlü rakibini mağlup ederek ligin ikinci devresine galibiyet ile başlamak istiyor. 
 Kıta Logistics Yozgat Aile ve Sosyal Hizmetler Spor Kulübü Antrenörü Enis Atmaca, Ligin ikinci arısının cumartesi günü Artvin 7 Martspor ile oynayacakları müsabakayla başlayacağını söyledi. 
Hafta başından itibaren Artvin temsilcisi ile oynayacakları müsabakanın hazırlıklarına başladıklarını dile getiren Atmaca, ‘’Ligin ilk yarısında güçlü rakibimiz karşısında istemediğimiz bir mağlubiyet almıştık. Ancak takımımız o zaman yeniydi ve sezona geç başlamıştık. 
Artık sistemimizi oturttuk ve takım içerisinde de uyum sorunumuz kalmadı. Cumartesi günü güçlü rakibimizi taraftarımızın da desteğini arkamıza alarak güçlü rakibimizi Yozgat’tan eli boş göndermek istiyoruz. Lige verilen arayı iyi değerlendirerek Artvin 7 Martspor ile oynayacağımız müsabakaya çok iyi hazırladık. Rakibimiz şu anda puan cetvelinin ikinci sırasında aramızda da 5 puan fark bulunuyor. 
Bu hafta rakibimizi yenerek bu puan farkını 3’e indirerek üst sırlara tırmanışımızı devam ettirmeyi amaçlıyoruz’’ dedi. Haber merkezi
 

Editör: Hakimiyet Gazetesi