Sezona geç başlamalarına rağmen, ikinci haftadan itibaren ortaya koyduğu oyun ve aldığı galibiyetler ile adından söz ettiren Kıta Logistics Yozgat Aile ve Sosyal Hizmetler Spor Kulübü sezon başında koyduğu hedefine devre arasında ulaştı. Ligi ilk dört takım arasında bitirmek isteyen kırmızı siyahlı ekip, Hammerjack Şahinbey Nurdağıspor karşısında aldığı galibiyet ile ligin ilk yarısını 4’üncü sırada tamamladı. 
Sezona Play-Off hedefi ile başlayan ve çıktığı 8 müsabakada 4 galibiyet 4’te mağlubiyet alarak 8 puanla 4’üncü sırada bulunan Kıta Logistics Yozgat Aile ve Sosyal Hizmetler Spor Kulübü ligin ikinci yarısında da çok daha başarılı olarak mevcut konumundan daha üst sıralara tırmanmak istiyor. Hakem hataları sonucunda kaybettiği puanları telafi etmeyi başaran kırmızı siyahlı ekip, devre arasını iyi değerlendirip ligin ikinci yarısına da iyi bir başlangıç yapmak istiyor. 
Kıta Logistics Yozgat Aile ve Sosyal Hizmetler Spor Kulübü Antrenörü Enis Atmaca, sezona iyi bir başlangıç yapmamalarına rağmen kalan haftalarda bazı müsabakalar dışında istedikleri sonuçları almayı başardıklarını söyledi. Özellikle kaybettikleri Siirt müsabakasında hakemlerin bariz şekilde rakiplerini kayırdıklarını ve sahadan mağlubiyet ile ayrıldıklarını hatırlatan Atmaca, ‘’Kırşehir Belediyespor ile oynadığımız müsabakayı da kazanabilirdik. Ancak Sivas Belediyespor karşısında Atiye’ye verilen haksız mavi kart ve bu müsabakada cezalı olması ve müsabakanın kırılma anlarında da istediğimiz golleri bulamamız bu müsabakadan da mağlubiyet ile ayrılmamıza neden oldu. Bir nevi kulübümüz cezalandırılmış oldu. Ancak her türlü haksızlığı, olumsuzluğa rağmen ligin ilk yarısını dördüncü sırada tamamlamayı başardık. Ligin ikinci yarısında da aynı başarıyı göstereceğimize inanıyorum. Bu hafta sonu ise ligin ilk yarısının son haftasında Hammerjack Şahinbey Nurdağıspor’u konuk ettik. Müsabakanın başından sonuna kadar üstün olan taraf bizdik. Fark atacağımız müsabakadan 5 sayı farkla kazandık. İyi bir oyundu güzel bir oyun ile kazanmasını bildik. Genç bir takım olmamızdan dolayı takımım sayı avantajı kendisinde olmasına rağmen çok aceleci davrandı ve hızlı hücuma çıktığımız anlarda kaybettiğimiz toplar ile kalemizde goller gördük. Bu anlarda rakibimizin toparlanmasına izin vermiş olduk. Ancak kırılma anlarında iyi bir oyun ile istediğimiz başardık ve sahadan galibiyet ile ayrıldık. Şimdi lige ara verildi. 6 Ocak tarihine kadar müsabakamız yok. Lige verilen bu arayı iyi değerlendireceğiz ve 6 Ocak tarihinde Artvin 7 Martspor ile oynayacağımız müsabakaya hazır olacağız’’ dedi. HABER MERKEZİ
 

Editör: Hakimiyet Gazetesi