Geçtiğimiz hafta sonu deplasmanda Kırşehir Belediyespor karşısında beklemediği bir mağlubiyet alan kırmızı siyahlı ekip, ligin ilk yarısının son haftasında Hammerjack Şahinbey Nurdağıspor’u mağlup gederek devreye galibiyet ile girmek istiyor. Kıta Logistics Yozgat Aile ve Sosyal Hizmetler Spor Kulübü Antrenörü Enis Atmaca, bugün kendi sahalarında Hammerjack Şahinbey Nurdağıspor ile karşı karşıya geleceklerini söyledi. Güçlü rakipleri karşısında sahadan galibiyet ile ayrılmak istediklerini dile getiren Atmaca, ‘’Taraftarımızın da desteğini arkamıza alarak Hammerjack Şahinbey Nurdağıspor’u yeneceğimize inanıyorum.
 Ligin ilk yarısının son haftası bizim için çok önemli. Ligi galibiyet ile tamamlamak istiyoruz. Sezona iyi başlamamıza rağmen, kalan haftalarda zor müsabakalardan galibiyet ile ayrılmasını başardık. Kazanabileceğimiz müsabakalarda da hakem hataları, hakemlerin rakiplerimizi kazandırmak için elinden geleni yapmaları o müsabakaları kaybetmemize neden oldu. Özellikle kendi sahamızda oynadığımız Sivas Belediyespor müsabakasında hakemin Atiye Gülseven’e haksız bir mavi kart göstermesi, bir sonraki hafta Kırşehir Belediyespor ile oynadığımız müsabakayı etkiledi. Kırşehir karşısında Atiye’nin yokluğunu hissettik. Şuanda 6 puan ile puan cetvelinin 5’inci sırasında yer alıyoruz. Bugün Hammerjack Şahinbey Nurdağıspor’u kendi sahamızda mağlup etmemiz durumunda puanımız 8’e çıkacak ve dördüncü sıraya yükseleceğiz. 
Devreyi de 4’üncü sırada tamamlamış olacağız. İlk dört takımın Play-Off’lara gideceği ligde hedefimiz ilk dört takım arasına girebilmek. Bunu da başaracak güce sahibiz. İyi bir ekip kurduk hakemlerin bariz hataları olmadığı sürece kalan müsabakalarımızı kazanabilecek güçteyiz. Bugün Rıza Kayaalp Spor Salonu’nda oynayacağımız müsabakaya bütün taraftarlarımızı bize destek olmaları için davet ediyorum. Onların desteği ile güçlü rakibimizi Yozgat’tan eli boş göndereceğiz’’ dedi. Haber Merkezi
 

Editör: Hakimiyet Gazetesi