AK Parti Yozgat Belediye Başkan Aday Adayı Hasan Kandemir, 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde göreve talip olduğunu kaydetti. Seçim çalışmalarına devam eden Kandemir, Yozgat’ın geleceğine dokunacak projeler üzerinde duracaklarını değindi.
Seçimlerin hayırlı olmasını temenni eden Kandemir, şehrin ve belediyenin sorunlarını bildiklerini aktararak, hayata geçirecekleri proje ve çalışmalarla sorunların bir bir üstesinden geleceklerini dile getirdi.
Hem şehir hem de ülke için birlik ve beraberliğin önemine dikkat çeken Kandemir, görev verilmesi halinde var güçleri ile Yozgat’a hizmet edeceklerini belirtti.
Türkiye yüz yılına yakışır bir çalışma içerisinde olacaklarının altını çizen Kandemir, “Ortak akılla, bir ve beraber olursak yollarımız dahil, ilçemizin çözülemeyecek bir problemi kalmaz” dedi.
Şehri yönetmek adına sorumluluk ve kutsal bir göreve talip olduklarına vurgu yapan Kandemir, Yozgat’ı daha da ilerleyip güçlenmesi için el birliğiyle  çalışacaklarını söyledi.
Kandemir, aday adaylığını açıklamasının ardından, ziyaretlerini sürdürdüğünü ve halkla iç içe olduğunu belirtti. 
Kandemir, vatandaşları dinleyerek ve fikir alışverişinde bulunarak hareket ettiğini ifade ederek, yaşanılabilir ve sürdürülebilir bir Yozgat için çalışacaklarını sözlerine ekledi.  
                                                  HABER SALİH AKGÜL 
 

Editör: Hakimiyet Gazetesi