Yozgat’ta Ramazan ayı farklı bir atmosferde yaşanıyor. Belediye Başkanı Celal Köse ve eşi Nagihan Köse ile çat kapı ziyaretler ile vatandaşların gönlünde taht kuruyor. Başkan Köse ve eşi Nagihan Köse, birlik ve beraberliğin pekiştiği Ramazan ayında vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.
Başkan Köse ve eşi Nagihan Köse iftarlıkları ellerine alarak Çamlıbel ailesinin misafiri oldu. 
Başkan Köse, iftar öncesinde Adem Çamlıbel ile bir süre sohbet etti. Çamlıbel ailesinin minik kızıyla da yakından ilgilenen Başkan Köse, Ramazanda iftar sofrasını birlikte paylaşmış olmaktan duyduğu mutluluğu dile kaydetti.
Çamlıbel ailesinin iftar sofrasına  misafir olan Başkan Köse, Ramazan ayının birlik, beraberlik ve dayanışma ruhunu paylaştı.  İftar yemeğinde,  Ramazan’ın birleştiriciliği en güzel şekilde gözler önüne serildi. Akşam ezanının okunmasıyla birlikte orucunu Çamlıbel ailesi ile birlikte açan Başkan Köse, Ramazan ayında vatandaşların sofralarda iftar yapıyor olmanın kendisini çok mutlu ettiğini söyledi.
Ramazan ayının en güzel buluşmalarından birini yaşadıklarını ifade eden Başkan Köse,  “ İftarda Çamlıbel Ailesi'nin hanesine misafir olduk.  Bizleri ağırlayan Nagihan ve Adem Çamlıbel'e teşekkür ediyorum. Yüce Mevla'm sofralarını bereketli, ömürlerini sağlıklı ve huzurlu kılsın” dedi.
Belediye Başkanı  Celal Köse, Ramazan ayında her akşam farklı bir iftar sofrasına konuk olmaya devam edeceklerini dile getirdi. 
                                     ÇETİN MERMERTAŞ

Editör: Hakimiyet Gazetesi