Mütevazi kişiliği, içten ve samimi yaklaşımlarıyla toplumun bir çok kesimin takdir gören Nagihan Köse, Ramazan ayında  çat kapı ziyaretlerini sürdürüyor. Eşi Celal Köse için destek isteyen Nagihan Köse,  kadınların gönüllerine dokunmaya devam ediyor. Gittiği her yerde yoğun ilgi ve sevgiyle karşılanan Nagihan Köse,  Ramazan ayının manevi iklimini  vatandaşlarla  birlikte geçiriyor.
Ramazanın gelmesi ile birlikte ev ev çat kapı ziyaretleri düzenleyerek, vatandaşların sorunlarını dinleyen ve hatır sorarak Ramazan ayının en güzel özelliğini paylaşan Nagihan Köse ev ziyaretleri gerçekleştiriyor. 
31 Mart yerel seçim için eşi Celal Köse kadar aktif ve yoğun bir tempoda çalışan Nagihan Köse,  Ramazan ayı olmasına rağmen günün büyük bölümünü vatandaşlarla geçiriyor.
Ramazan Ayı dolayısıyla iftar öncesinde çat kapı ziyaretler gerçekleştiren Nagihan Köse, konuk olduğu evlerde belediye hizmetlerinden ve yeni döneme ilişkin projelerden bahsediyor.
Kadınlar, Belediye Başkanı Celal Köse’nin eşi Nagihan Köse’nin ziyaretlerinden dolayı memnuniyetlerini dile getirdi.
Nagihan Köse, " Dostluğun iyi niyetin gerekliliği, bağların korunmasıyla, haberleşmelerle,maddi ve manevi yardımlaşmalarla ve de en önemlisi gönül kazanmakla yerine getirilir. Ramazan ayında vatandaşlarımız ile bir araya gelmeye devam ediyoruz. Çat Kapı ev ziyaretlerimiz ile onlarla yüz yüze görüşüp sohbet ediyoruz. Dertleşelim, sohbet edelim, birbirimizle olan kardeşliğimizi, bağlarımızı güçlendirelim diye de bu tür buluşmaları gerçekleştiriyoruz. Ayrıca ihtiyaçlarını ya da sorunları, sıkıntıları, bir talepleri olup olmadığını öğrenmeye çalışıyoruz. Bizim en büyük sermayemiz, insanlarımızın hayır dualarını alabilmektir. Amacımız, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygusu içerisinde tüm gönüllere bu manevi iklimi büyük Ramazan ayında bir nebze de olsa dokunmaktır. Ramazan ayı boyunca tüm mahallelerde ailelerimize çat kapı ziyaretler gerçekleştirmeye devam edeceğiz” dedi.
Belediye Başkanı Celal Köse’nin eşi Nagihan Köse’ye Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Erva Kevser Yurtlu, Belediye Meclis üyesi adayları Sibel Yıldırım, Cansu Çiftçi, Nihal Yaşar’de eşlik etti.
                                 HABER MERKEZİ

Editör: Hakimiyet Gazetesi