Yozgat Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Vekili Musa Saydam beraberinde Müdür Yardımcıları ve personeller ile birlikte  Konya Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Abdullah Neşeli’yi makamında ziyarete ettiler. 
Konya Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Neşeli’ye yeni görevinde başarılar dileyen Saydam ve beraberindekiler daha sonra Müdürlüğe bağlı kuruluşları ziyaret ettiler. Kuruluş yetkililerinden çalışmalar hakkında bilgiler alan Saydam ve beraberindekiler karşılıklı işbirliği konusunda fikir alışverişinde bulundular.
Ziyaretlere ilişkin açıklamalarda bulunan Yozgat Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Vekili Musa Saydam, “Birlikte çalışmaktan mutlu olduğum ve güven duyduğum her zaman nezaketle kabul gördüğüm değerli il müdürüm Abdullah Neşeli'ye yeni atandığı Konya İl Müdürlüğünde idareci ve personelimizle hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk.  Kuruluşları ziyaret ederek bilgi ve tecrübe paylaşımında bulunduk. Gösterdikleri misafirperverlik ve içten karşılamalarından dolayı teşekkür eder başarılar dileriz” dedi.
Konya Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Neşeli ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Neşeli, “Yozgat Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürümüz Musa Saydam, İl Müdür Yardımcımız Fahrettin Arslan ile personelimiz nezaket göstererek hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. 
Değerli yönetici ve personelimizle huzur ve ekonominin önemli dinamiklerinden Konya şehrimizi gezerek Mevlana Hazretleri'nin maneviyatından istifade etmeye çalıştık. 
Ayrıca Yozgat ekibi ile kuruluşlarımızı ziyaret ederek tecrübe paylaşımında bulunduk.  Yozgat ve Konya kardeşliği, dayanışması bizlere güç katacak.  Yiğitler şehrinin evlatları sizle çalışmak güzeldi. Bu kalp sizleri unutmayacak.  Yolunuz açık olsun. Gurbetten sılaya selam ve muhabbetlerimi götürün” ifadelerini kullandı.
                     ÇETİN MERMERTAŞ

Editör: Hakimiyet Gazetesi