Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanvekili Bekir Bozdağ, Yozgat Valisi Mehmet Ali Özkan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Bozdağ, Vali Özkan’ın bürokrasideki tecrübesine vurgu yaparak, Yozgat’a değer katacak hizmetler yapılacağına inandığını ifade etti.
TBMM Başkanvekili Bekir Bozdağ, Vali Özkan’a yeni görevinde başarılar dilerken, “ Yozgat'ta umarım iyi bir çalışma ortamı içerisinde güzel işler, güzel eserler, güzel hatıralar Yozgat'a bırakacaksınız. 
Zaten bir tecrübeniz var. Yani gayet başarılı bir mülki amirisiniz.  Aynı başarı temposunun  Yozgat'ta da devam edeceğinin ben yürekten inanıyorum. tekrar tebrik ediyorum. 
Ekip de tüm yenilendi. Hem emniyet müdürümüz, hem jandarma komutanımız, onları da kutluyorum, tebrik ediyorum. Onlar da görevlerinde başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.
Vali Özkan, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Bozdağ’a teşekkür etti.
Vali Özkan,  Yozgat’ın  yatırım alan bir il olduğunu belirterek, birlik ve beraberlik içerisinde güzel hizmetler yapıldığını söyledi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Özkan, “Ziyaretinizden dolayı son derece  mutlu olduk. Bu coğrafyanın insanlarıyız. Ankara’da çok Yozgatlı arkadaşım var. Ankara’ya bir mahalle olduk sayılır yapılan hızlı trenle, bağlantılı yollar ile gidip gelmemiz daha kolaylaştı. 
Sayın Cumhurbaşkanımızın himayesinde sizlerin gayretleri ve destekleriyle gerçekten Yozgat’ta çok ciddi yatırımlar almış. 
Bu yatırımları verimli kullanmak lazım. Allah hizmet etme konusunda mahcup etmesin” diye konuştu. HABER MERKEZİ