Parkın isminin mahallenin adına ithafen "Yeşil Vadi Parkı" olarak belirlendiğini söyleyen Yalçın, gençlerin güvenle eğlenebileceği yeni bir sosyal tesisin de müjdesini verdi. Kış mevsiminin yaklaşmasına rağmen hava şartlarının izin verdiği her anı verimli bir şekilde değerlendirdiklerini belirten Yalçın, belediyenin gelecek planlarına dair hedeflerini de paylaştı.
Akdağmadeni Belediye Başkanı Nezih Yalçın” Yeşildere Mahallesinde inşa ederek hizmete açtığımız Yeşil Vadi Parkı ile sosyal alanlarımıza bir yenisini daha ekledik.
‘Şehirleri güzelleştiren yeşil alanları, meydanları ve sosyal tesisleridir’ anlayışıyla başlamış olduğumuz çalışmalar doğrultusunda 10 sosyal tesisimizi tamamlamıştık. 11. sosyal tesis olarak Yeşildere Mahallemizin ilk parkını da, kamulaştırdığımız alana inşa ettik ve ismini Mahallemizin adına ve güzelliğine ithafen ''Yeşil Vadi Parkı'' olarak belirledik. 
Kış mevsiminin yaklaşmasına rağmen hava şartlarının izin verdiği her dakika, her saat ve her günü verimli bir şekilde değerlendirmeye devam ediyoruz. Çok yakın zamanda, vatandaşlarımızın sosyal yaşantısına katkı sunacak, gençlerimizin güvenle ve doyasıya eğlenip güzel vakit geçirebileceği 12. sosyal tesisimizin de müjdesini paylaşacağız. Akdağmadeni için büyük hayallerimiz, hayallerimizi gerçekleştirecek azmimiz var. Aşkla, şevkle, muhabbetle…” dedi HABER MERKEZİ 
 

Editör: Hakimiyet Gazetesi