AK Parti Yozgat Belediye Başkan Aday Adayı Taner Yıldız, halkın arasında olmaya devam ediyor.
Yıldız, 31 Mart yerel seçimleri öncesinde Çarşamba  pazarını gezdi.  Çarşamba pazarını ziyaret ederek, esnaf ve vatandaşlarla selamlaşan Yıldız, kurduğu samimi diyalog ile dikkat çekti.
Çarşamba Pazarını gezerek esnafın görüş, düşünce, dilek, temenni ve şikayetlerini dinleyen Belediye Başkan aday adayı Yıldız, esnaftan tam destek aldı.
31 Mart 2024 Yerel seçimleri için ince eleyip sık dokuyan Belediye Başkan aday adayı Yıldız,  vatandaşlar ve esnaflar ile birebir temas kurdu.  Yıldız esnafın görüş, düşünce, dilek, temenni ve şikayetlerini dikkatle dinleyerek not aldı.
Seçim çalışmalarını değerlendiren Taner Yıldız, siyasetteki hayalini gerçekleştirmek için yola çıktığını söyledi.
Taner Yıldız, “Gençlik yıllarımdan bu zamana siyasi yaşamım boyunca hayalimde Yozgat’ıma belediye başkanı olarak hizmet etmek vardı. 20 yıllık AK Partimiz döneminde belediye hizmetlerinin en iyi şekilde verildiğine inanıyorum. Şimdi ise Türkiye yüzyılına yakışır bir Yozgat için bu güne kadar yapılmış hizmetlerin üzerine şahsımın da katkısı olacağını düşünüyorum. Gerek ticari hayatımla, gerek siyasi hayatımla gerekse bürokrasi tecrübemle bu görevi ziyadesi ile yapabileceğime inancım tamdır. Bu süreç içerisinde de vatandaş ve esnaf ziyaretlerimizi gerçekleştireceğiz” dedi.                           SALİH AKGÜL

Editör: Hakimiyet Gazetesi