AK Parti Yozgat Milletvekili Abdulkadir Akgül,  kutlu davanın neferleri olarak ülkeye, millete ve Yozgat’a karşı sorumluluklarının farkında olduklarının altını çizerek, 31 Mart seçimlerinde de hizmet kadrolarının görevlerine devam edeceğini söyledi.
AK Parti Yozgat Belediye Başkan adayı tanıtım toplantısına katılan Yozgat Milletvekili Abdulkadir Akgül önemli mesajlar verdi. Miting havasında geçen aday tanıtımın toplantısında 
Belediye Başkanı Celal Köse'ye çıkmış olduğu bu yolda başarılar dileyen Milletvekili Akgül, yüksek katılım dolayısıyla memnuniyetini dile getirdi. 


FİTNEYE, FESATA GEÇİT YOK
"Lafla peynir gemisi yürümüyor" diyen Milletvekili Akgül, hizmet etmek AK Parti kadrolarının işi olduğuna dikkat çekti. Fitne ve fesatla, toplumu ikiye bölmeye yönelik gayretlerle bir yerlere varılmadığını belirten Milletvekili Akgül, bunlara da Yozgat’ın geçit vermeyeceğini vurguladı.
Milletvekili Akgül, “Bu davaya gönül verenlerin arasına nifak tohumları ekerek medet umanlara ise şunu söylüyorum, Çok beklersiniz.. Bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız, hep birlikte kutlu AK Sancağımızı burçlara birlikte dikeceğiz. Yozgat kazanacak, Cumhur kazanacak, AK Parti'miz yine kazanacak” dedi. 


YOZGAT YÜZYILI
AK Parti ailesinin sarsılmaz iradesinin yansıdığına değinen Milletvekili Akgül, “kardeşliği, dayanışmayı, yeni bir zafer yazmak için hazırız, kararlıyız diyen dava erlerini görüyorum. Yozgat yüzyılını başlatacak yeni bir zaferin ayak seslerini hissediyorum” ifadelerini kullandı. 
Milletvekili Akgül konuşmasında şunları kaydetti:
“Yozgatlı kadirşinastır.  Yozgatlı hak teslimini her zaman verdiği destekle bizlere göstermiştir.  Yozgatlı algı operasyonlarıyla yol yürümeye çalışanlara dün de fırsat vermemiştir, bugünde fırsat vermeyecektir. Yozgat Cumhur İttifakı'mızın sarsılmaz iradesini ve AK Parti'mizin kalesi olma hüvviyetini yine koruyacaktır. Bugün buradaki güçlü irade, büyük destek, salonlara sığmayan bu kalabalık ve tabiki siz kıymetli Yozgatlılar bunun işaret fişeğini bizlere bir kez daha gösterdiniz.  Allah sizlerden razı olsun.  Rabbim bizleri sizlere mahcup etmesin.  Cenab-ı Hak bizleri 31 Mart Akşamı yine dava arkadaşlarımızın özverili ve fedakar çalışmaları, Yozgatlı hemşehrilerimizin destek ve dualarıyla yeniden muzaffer kılsın. 
YOZGAT’TA HİZMETKARIZ
Sayın Cumhurbaşkanımızın ifade ettiği gibi bizler 'Dertliyiz'
Bu kutlu davanın nefherleri olarak ülkemize, milletimize ve bu şehre olan sorumluluğumuzun farkındayız.
Bu şehrin önceliklerini Ailemizden, işimizden her şeyden önde tutuyoruz.
Allah şahittir! Bozok Yaylasının hakkını, hukukunu koruyor; bu topraklara, sizlere yaraşır bir temsiliyetle çalışıyor, hizmet etmeye gayret ediyoruz.  Bir kez daha ifade etmek istiyorum. Ben Abdulkadir Akgül, Milletvekili kardeşim Süleyman Şahan, İl Başkanım Çelebi Altuntaş, Belediye Bakanım Celal Köse, Belediye Başkanlarım, Teşkilatlarımızın her kademesinde görev alan Başkanlarımız; Yozgat'a ve Yozgatlıya sevdalıyız,  Sizlere hizmetkarız,  Sizler için varız,  Sizler için Hak yolda yürümeye devam edeceğiz.”
BAŞARILI BELEDİYECİLİK
Milletvekili Akgül, Belediye başkanı Celal Köse’nin görev süreci içerisinde önemli hizmetler gerçekleştirdiğini söyledi.
Celal  Köse’nin gerek pandemi döneminde, gerek asrın felaketi depremde gerekse yaptığı hizmetlerle başarılı bir belediyecilik performansı sergilediğini vurgulayan Milletvekili Akgül, “Gönül Belediyeciliğini hep ön planda tuttu. Halkın içinde Hak yolda Yozgatlıya hizmetkarlığına şahit olduk. İnanıyorum ki 5 yıllık dönemdeki tecrübeleriyle bundan sonra daha büyük hizmetleri Yozgat'ımıza kazandıracak.  Bizlerde dün olduğu gibi bundan sonrada her daim yanında olacak, birlikte Yozgat için mesai harcamaya devam edeceğiz.  Sizerin huzurunda bir kez daha ifade etmek isterim ki: Güçlü Hükümet, Güçlü Belediye demektir.  Güçlü Belediye ise Güçlü Yozgat demektir. Hep birlikte Yozgatlı hemşehrilerimizle yüz yüze, gönül gönüle bir araya gelmeye devam edeceğiz. 
Kapı kapı dolaşıp Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan'ın selamını iletip, halkımızın desteğini isteyeceğiz” şeklinde konuştu.       ÇETİN MERMERTAŞ

Editör: Hakimiyet Gazetesi