Yozgat  Ticaret ve Sanayi Odası  ev sahipliğin de  Yozgat İli Oda ve Borsaları Yönetim Kurulu Başkanları, Meclis Başkaları ve Genel Sekreterleri müşterek toplantı gerçekleştirildi. Toplantıda sektörlerin yaşadığı sorunlar ve çözüm önerileri, Yozgat merkez ve ilçeler özelinde yapılmakta olan projeler, yapılmasını planlanan faaliyetle görüşüldü.
İl genelinde Oda ve Borsalar olarak ortak hareket etme, birliktelik,  uygulamalarda ortak ve birlikte  hareket edilmesi noktasında istişareler yapıldı.
İş dünyası ve üyelerin ve kurumsal yapının gelişmesi adına yapılacak konularda ortak hareket etme süreci için kararlar alındı. 
Yozgat Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Taylan Alakoç,  Kentin gelişmesi adına oda ve borsaların birlik ve beraberlik içerisinde çalışacaklarını söyledi. 
Oda ve Borsaların işbirliği ile Yozgat’ı daha da ileriye taşımak gayretinde olduklarına değinen Alakoç,  Şehrin ekonomisini, istihdamını ve ihracatını arttırmaya önem verdiklerinin altını çizdi.
Alakoç, “Odamızın ev sahipliğinde gerçekleştirmiş olduğumuz ve yaşanan sorunlar ile çözüm önerilerini istişare ettiğimiz oda ve borsa  Başkanlarımıza, Meclis Başkanlarımıza ve Genel Sekreterlerimize çok teşekkür ediyorum. Toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.              ÇETİN MERMERTAŞ
 

Editör: Hakimiyet Gazetesi