AK Parti’de yaklaşan yerel seçimler öncesinde istişare ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.
Yozgat’ta 31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala, AK Parti çalışmaları gözden geçirdi.
AK Parti İl Teşkilatının düzenlediği toplantı Bilal Şahin Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirildi. Toplantıya AK Parti İl Başkanı Çelebi Altuntaş, Milletvekilleri Abdulkadir Akgül, Süleyman Şahan, Belediye Başkanı Celal Köse, Kadın Kolları Başkanı Erva Kevser Yurtlu, Gençlik Kolları Başkanı Mücahit Necmettin Doğan, ilçe teşkilat başkanları ve belediye başkan adayları katıldı.
AK Parti İl Başkanlığı tarafından 31 Mart 2024’te yapılacak olan yerel seçimler öncesi mevcut belediye başkanları, belediye başkan aday adaylarıyla istişare toplantıları yapılıyor.
Toplantıda seçimlerine az bir süre kala yürütülen  çalışmalar değerlendirilerek, seçim çalışmaları ile ilgili istişare edildi.
AK Parti İl Başkanı Çelebi Altuntaş, “Bizler Ak kadrolar olarak, biliriz ki saha da yapmış olduğumuz çalışmalar ve teşkilat çalışmaları çok önemli olmakla birlikte en büyük zaferi sandıkta kazanırız. Çünkü yapmış olduğumuz çalışmaların neticesi sandıkta ortaya çıkar. Bu yüzden sandığımıza sahip çıkacağız. Seçimlerden zaferle çıkmamız için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.  Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde güçlü Türkiye’nin kazanımlarını muhafaza etmek ve daha müreffeh yarınlara ulaşabilmek için ilk günkü aşkla çalışmalarımızı her daim sürdüreceğiz” dedi.
Altuntaş, AK Parti’nin her zaman büyük bir aile olduğunu, seçimlerde aday olanlarla aday adaylarının birlikte çalıştığını, seçim gününe kadar çalınmadık kapı bırakmayacaklarını, AK Parti belediyeciliği halka anlatacaklarını kaydetti.
AK Parti Yozgat Milletvekili Abdulkadir Akgül, yaptığı paylaşımda, “Zafer inananlarındır..
İnanıyoruz, Bozok Yaylasının güçlü desteği ile omuz omuza yeni bir zafere imza atacağız.Milletvekilimiz Süleyman Şahan, Yozgat İl Başkanımız Çelebi Altuntaş, İlçe Başkanlarımız, İl, İlçe Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarımız ve Belediye Başkan Adaylarımızla bir araya gelerek saha çalışmalarıyla ilgili istişare ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirdik.İnancımız tam, Heyecanımız yüksek, Yeni zafer parolasıyla yola devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.
AK Parti Yozgat Milletvekili Süleyman Şahan,  “Öyle bir Kazanacağız ki Yozgat kazanacak, Öyle bir kazanacağız ki kimse kaybetmeyecek !
TESKOMB Genel Başkanı,Milletvekilimiz Abdukadir Akgül , Yozgat İl Başkanımız Çelebi Altuntaş, İlçe Başkanlarımız, İl, İlçe Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarımız ve Belediye Başkan Adaylarımızla 31 Mart Seçimi öncesi saha çalışmalarımız ve projelerimiz hakkında istişarelerde bulunduk .  Belediye Başkan Adaylarımızla AK Parti Belediyeciliği ile eser ve hizmet siyasetiyle , milletimizin sarsılmaz güveni ve desteğiyle İlimizin ve ilçelerimizin her birinin gerçek potansiyelini ortaya çıkarmaya geliyoruz” diye konuştu.
                          ÇETİN MERMERTAŞ

Editör: Hakimiyet Gazetesi