Yozgat Belediyesi yol yapım çalışmalarına gece-gündüz devam ediyor.  Yozgat Belediyesi  ekipleri, farklı mahallelerde başlattığı yol yapım ve asfalt serim çalışmalarını sürdürüyor.
Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse’nin çalışmaları bizzat takip ederken, ekiplerin başından bir olsun ayrılmıyor. Alt yapı çalışmalarının tamamlandığı bölgelerde yol yapımına geçen belediye ekipleri, asfalt serimini de gece gündüz gerçekleştiriyor.
Belediye ekipleri tarafından mahallelerin yol ile ilgili sorunları tek tek giderilirken bir yandan da kent merkezindeki çalışmalara aralıksız devam ediliyor. Kent merkezindeki cadde ve sokaklardaki çalışmalar trafik yoğunluğuna göre gece de sürüyor. 
Belediye ekipleri Kayseri caddesinde  yol genişletme, Mehmet Hulusi Efendi Mahallesi TOKİ Konutları bağlantı yolu çalışmasına devam ediyor. Belediye Başkanı Celal Köse,  geceyi gündüze katıp, asfalt çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi. Başkan Köse, “Ekiplerimiz şehrimizin her bölgesinde hemşehrilerimizin güvenli ve konforlu ulaşım sağlamaları için çalışmalarına aralıksız devam ediyor. 
Çalışma yaptığımız bölgelerde çalışmaları yerinde inceliyor, hemşehrilerimizle bir araya geliyoruz. Hemşehrilerimiz çalışmalarımızdan memnun bizler mutluyuz” dedi.
                    ÇETİN MERMERTAŞ

Editör: Hakimiyet Gazetesi