AK Parti Yozgat Belediye Başkan aday adayı Barış Açıkgöz, 31 Mart 2024 yılında yapılacak yerel seçimler öncesinde siyasi çalışmalarını sürdürüyor. Sivil toplum örgütleri, esnaflar ve vatandaşları ziyaret eden Barış Açıkgöz, şeffaflık ve tasarruf ilkeleriyle belediyecilik anlayışını benimseyeceklerini dile getirdi.
 Yenilikçi, kentte değer kat sağlayacak projeler üzerinde duracaklarını ifade eden Barış Açıkgöz, AK Parti belediyeciliği misyonuyla hizmet üretme gayretinde olacaklarını vurguladı.
Barış Açıkgöz, halkla birlikte yönetim ilkesine dikkat çekerek, ilin birikimini temsil eden AK Parti’nin Türkiye’nin partisi olduğunu kaydetti.
Barış Açıkgöz, Yozgat’ın birlik ve beraberlik içinde daha güzel günleri hak ettiğine değinerek, zamanın kıymetli olduğunu ve ayrılıklara fırsat verilmemesi gerektiğini belirtti.
Yozgat’a hizmet etme gayesi taşıdığını ifade eden Barış Açıkgöz,  dava arkadaşlarının desteğiyle ilin yönetiminde bulunacaklarını sözlerine ekledi.
Barış Açıkgöz, şeffaflık ve tasarruf prensipleriyle belediyenin kaynaklarını doğru ve açık bir şekilde kullanacaklarını belirtti. 
“Belediyecilik gönül işi, aşk işidir. Belediyecilik, dertli insanların işidir” diyen Barış Açıkgöz, el ele ve gönül gönüle vererek  Yozgat’ı daha da ileriye taşıyacaklarını sözlerine ekledi.
                    SALİH AKGÜL

Editör: Hakimiyet Gazetesi