ÇETİN MERMERTAŞ
AK Parti Genel Merkez tarafından Merkez İlçe Başkanlığına atanan Muhammed Ali Gün, yeni yönetim kurulu ile ilk toplantısını parti binasında gerçekleştirdi. 
AK Parti Merkez İlçe Başkanı Muhammed Ali Gün, kuruluşundan bugüne kadar partilerine emek veren herkese teşekkür etti. 
Yeni ilçe teşkilatının  ilk günkü heyecanla teşkilatımızın en önemli parçası olmaya devam edeceğini dile getiren  Gün, “AK Parti’mizin her üyesi şüphesiz partimizin yöneticisi ve rehberidir. Dava bayrak yarışımızla yenileniyor, güçleniyor ve toplumun her kesiminden temsil ve muhatap gücüyle Türkiye Yüzyılını inşa ediyoruz. Biz listelerden çok dava ve yol arkadaşlığını kılavuz seçiyoruz. Kuruluşundan bugüne kadar partimize emek veren parti üyelerimiz ve yönetim kurulu üyelerimize, katkılarından ötürü teşekkür ediyoruz. Yeni Yönetim Kurulumuzun partimiz, milletimiz ve memleketimiz için hayırlara vesile olmasını diliyoruz.” diye konuştu. 
Yeni yönetimin güzel hizmetlere vesile olmak için çaba ve gayret göstereceğinin altını çizen Gün,  Önceki dönem ilçe başkanı Ahmet Gökhan’a ve şimdiye kadar görev yapmış ilçe başkanlar ile yönetimlerine vermiş oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür etti.
Öte yandan Merkez ilçe yönetimi şu isimlerden oluştu:
Muhammed Ali Gün, Latif Akkoç, Mesut Tekbaş, Erhan Ergüler, Betül Kaplan, Derya Altıntaş, Hasan Tok, İbrahim Ursavaş, Yusuf Evcimen, Kemal Acer, Sadettin Kaya, İsmail Bekdemir, Hakan Çelik, İhsan İbiş, Nihal Yaşar, Metin Yalçın, Hüseyin Rahmi Karakoç, Şeref Kargı, Hakkı Kayım, Muhammed Emin Erdal,  Celal Güler, İlhan Akyol, Dilara Karakoç, Hasan Kandemir, Birol Gürler, Mervenur Sayar, İrfan Mahir, Şirin Uslu, Sinan Özer, Gülcan Çavdarcı
 

Editör: Hakimiyet Gazetesi