Yozgat Büyük Sinema salonunda gerçekleştirilen etkinliğe  AK Parti Yozgat Milletvekili Süleyman Şahan ,AK Parti Yozgat İl Başkanı Çelebi Altuntaş, AK Parti Yozgat Gençlik Kolları Başkanı Mücahit Necmettin Doğan, AK Parti Yozgat Kadın Kolları Başkanı Av.Erva Kevser Yurtlu, il protokolü, gençler ve vatandaşların katılımıyla gerçekleştirildi.
Etkinlikte gençlerin geleceğe dair vizyonlarını genişletmelerine ve tecrübeli kişilerden ilham almalarına olanak sağlandı. Yozgat Milletvekili Süleyman Şahan ve Serdar Kılıç, gençlerin sorularını içtenlikle cevaplayarak, yaşam deneyimleri hakkında bilgi verdi. Gençler, konuşmacılardan gelecekteki hedeflerine ulaşmak için değerli tavsiyeler aldı.

AK Parti Yozgat İl Başkanı Çelebi Altuntaş, etkinlikte gençlerin önemine vurgu yaparak, "Her bir gencimize ihtiyacımız var. Hedeflerimiz sizlerle birlikte ulaşacağız" dedi. Ayrıca, AK Parti Yozgat Gençlik Kolları Başkanı Mücahit Necmettin Doğan, "Amacımız dünya üzerinde iyiye ve güzele dair ne varsa bunları savunan bir gençliğin önünü açmaktır. Daima hakkın ve adaleti savunan bir nesli ülkemize kazandırmaktır" şeklinde konuştu.
AK Parti Yozgat Gençlik Kolları Başkanı Mücahit Necmettin Doğan, ‘’Kıymetli Milletvekilim, İl Başkanım, Kadın Kolları Başkanım, çok kıymetli protokol ve değerli genç kardeşlerim sizleri en içten duygularım ile selamlıyorum. Bugün aramızda bulunan kıymetli Serdar Kılıç Bey’e de hoş geldiniz diyorum. Sözlerime başlarken amacımız dünya üzerinde iyiye ve güzele dair ne varsa ve bunları savunan bir gençliğin önüne açmaktır. Daima hakkın ve adaleti savunan bir nesli ülkemize kazandırmaktır. Hepinizi en kalbi duygularım ile selamlıyorum. Emeği geçen bütün ekibime teşekkür ediyorum.” Şeklinde konuştu. Haber Merkezi 
 

Editör: Hakimiyet Gazetesi