Saadet Partisi ile Gelecek Partisi olarak T.B.M.M de Saadet Partisi adı altında birleşerek Saadet Gelecek Grubunu kurdu.
Saadet Gelecek Grubu toplantısına katılan Gelecek Partisi Yozgat İl Başkanı Ömer Aydoğmuş “Türkiye'ye Saadet Gelecek, Yozgat 'ta Saadet Gelecek, Millet, Huzura Güvene Saadet' e ereğini belirti 
Konuyla ilgi açıklama yapan Ömer Aydoğmuş “ Saadet Partisi ile Gelecek Partisi olarak T.B.M.M de Saadet Partisi adı altında birleşerek Saadet Gelecek Grubunu kurduk. İlk grup toplantımızı yoğun bir katılımla yaptık. Grup toplantısına Saadet Partisi İl Başkan Mehmet Demirel  ve  teşkilat üyelerimizle katıldık. 
Yoğun katılımın olduğu toplantı da büyük bir coşku vardı, güven vardı, huzur vardı, mutluluk vardı. Rahmetli Necmettin Erbakan Hocanın dediği gibi  bizlerde  önce Ahlak ve Maneviyat diyoruz.
Siyasetin Güvenli limanı olacağız. Milletimiz, doğru dürüst ve ahlaklı siyasete özlem duyuyor. Biz inanıyoruz ki, yalanın,talanın, dolanın,arka kapı görüşmelerinin olmadığı, dürüst, ahlaklı şeffaf siyaseti milletimizin önüne getireceğiz.
Onun için Milletimiz istedi bizi yaptık. Mecliste Saadet Partisi adı altında birleşerek T.B.M.M de Saadet Gelecek grubumuzu kuruduk. Grubumuzun davetimize milletimize ve Yozgatımıza hayırlı olsun diyorum. “ şeklinde konuştu. HABER MERKEZİ
 

Editör: Hakimiyet Gazetesi