Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Arif Topal, Şehit ve Gazi Birimi uhdesinde bulunan İl Müdür Yardımcısı Bahattin Çelik ve Şehit Yakınları ve Gaziler Birim Sorumlusu İhsan Kuşcu ile birlikte Vatanın birliği, milletin bağımsızlığı uğruna kahramanca mücadele ederek şehadet şerbetini içen aziz şehitler; J. Er Sami Arslan,  J. Çvş. Salih Ekici’nin aileleri ve Gazi Durak Tetik’i ziyaret etti.
Ziyaretlerde şehit yakınları, gazi ve ailelerine Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş ve Vali Mehmet Ali Özkan’ın selam, iyi dilek ve sağlık temennileri iletildi.  
Şehit  ailelerine başsağlığı ve sabır dileyen İl Müdürü Topal, şehitlerin anneleri ile sohbet ederek istek ve taleplerini  dinledi.
İl Müdürü Topal,  Şehit ve Gazi, toprağı vatan; insanı ulus yapan en mukaddes değerlerimizdir. Şehitlerimizin anneleri, babaları, eşleri, çocukları ile Kahraman Gazilerimiz ve aileleri bizlere emanettir.
İl Müdürlüğü olarak her zaman yanlarında olmaya gayret gösteriyoruz.  Şehitlerimizin emanetlerine sahip çıkmak bizim en önemli görevimizdir" dedi.            SALİH AKGÜL
 

Editör: Hakimiyet Gazetesi