Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Arif Topal beraberinde İl Müdür Yardımcısı Bahattin Çelik ile birlikte Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezimizde misafirler edilen engelliler doğum günlerinde yalnız bırakmadı. Engelliler kendilerine yönelik düzenlenen gecede keyifli vakit geçirdi. 
İl Müdürü Topal, “Yozgat Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezimizde engellilerimizin iyilik hallerini arttırmak, kendilerinin değerli olduğunu hissettirmek, özel günleri olan doğum günlerini hatırlamak amacı ile geleneksel hale getirmiş olduğumuz doğum günü etkinliklerini yapmaktayız. 
İl Müdürlüğü olarak bu ve benzeri etkinlikler ile engelli bireylerle hayatın paylaşıldığı, engellilere daha duyarlı olunması ve sorumlu bir anlayışla yaklaşılması gerektiğini hatırlatmayı amaçlıyoruz.
İl Müdürlüğümüz olmak üzere, tüm kurum ve kuruluşlarımızla işbirliği içinde, bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da engelli kardeşlerimiz için elimizden gelenin en iyisini yapmanın gayreti içinde olacağız” dedi.                               SALİH AKGÜL
 

Editör: Hakimiyet Gazetesi