Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yeniden Belediye Başkanı Adayı olarak açıklanmasının ardından Yozgat’ta coşkulu şekilde karşılandı.


Yozgat  Belediye Başkan adayı Celal Köse için AK Parti il teşkilatı program düzenledi. Sarıhacılı Mahallesi’nde toplanan yüzlerce vatandaş, Celal Köse’yi, davul zurna eşliğinde karşıladı. Yaklaşık 2 kilometreyi aşan araç konvoyu ile kente giriş yapan Başkan Köse, vatandaşların sevgi seli içerisinde parti binasına geldi.


Başkan Köse, kendisini bu göreve layık gören Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’a teşekkür etti.
Parti binası önünde partililere seslenen Köse, “Biz bu süreçte mahalle mahalle, kapı kapı dolaşıp sıkmadık el bırakmayacağız. Bu bayrağı daha da ileriye taşımanın kararlılığı ve azmi içerisinde olacağız. 7 gün 24 saat uyumadan  çalışmaya devam edeceğiz. Herkese eşit mesafede duracağız" dedi.


Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse için düzenlenen programa Ak Parti Yozgat İl Başkanı Çelebi Altuntaş, Ak Parti Yozgat Milletvekilleri Abdulkadir Akgül, Süleyman Şahan, Ak Parti Balıkesir Milletvekili Ali Taylan Öztaylan, İl Genel Meclisi Başkanı İskender Nazlı, Kadın Kolları Başkanı Erva Kevser Yurtlu, Gençlik Kolları Başkanı Mücahit Necmettin Doğan, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Editör: Hakimiyet Gazetesi