Yozgat Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne atanan Arif Topal yeni görevine başladı.
Bakanlık atamasıyla Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Yozgat İl Müdürü olan Topal, resmi olarak makama oturdu.
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Şehit Yakınları ve Gaziler Genel Müdürlüğü’nde Şube Müdürü görevini başarılı bir şekilde yürütmekte iken Yozgat İl Müdürlüğü’ne atanan Topal,  göreve başlama mesajı yayınladı.
İl Müdürü Topal, İşbirliği ve dayanışmanın önemli olduğu bu görevde, mesai arkadaşlar ile birlikte büyük başarılara imza atacağımıza inandığını söyledi. 
İl Müdürü Topal, “Değerli Yozgat’lı hemşehrilerim Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanımız Sayın Mahinur Özdemir Göktaş Hanımefendinin tensipleri ile Yozgat Aile ve Sosyal Hizmet İl Müdürü olarak atanmış bulunmaktayım.  Öncelikle görevi devraldığım Sayın Abdullah Neşeli beyefendiye emekleri ve hizmetleri için teşekkür eder, yeni görev yerinde başarılar dilerim. 
Yiğitler şehri Yozgat’ta bu onurlu görevi çok kıymetli mesai arkadaşlarımla birlikte sevgi, saygı ve uyum içinde yürüteceğimize yürekten inanıyorum. Ben ve ekip arkadaşlarım takım ruhu ile hareket ederek Yozgat ili genelinde sosyal hizmeti daha ileri noktalara taşımak hedefiyle daima en iyisini yapma gayreti içerisinde olacağım. Şehit yakınları, gazi, gazi yakınları ve aileleri, çocuk, engelli, yaşlı ve kadın olmak üzere toplumun tüm dezavantajlı bireylerine gönül birliği, dayanışma, yardımlaşma, hakkaniyet ve hoşgörü ile katkı sağlamaya, desteklemeye devam edeceğim. 
Bakanlığımız, Valimiz, Milletvekillerimiz, Kaymakamlarımız, Belediye Başkanlarımız, Sivil Toplum Kuruluşlarımız, Muhtarlarımız ile diğer paydaşlarımızın da destekleriyle uyumlu, ahenkli ve özveriyle çalışacağım. Bu duygu ve düşüncelerle desteğini benden esirgemeyeceğine inandığım herkese teşekkür eder, sevgi ve saygılarımı sunarım” dedi.

Editör: Hakimiyet Gazetesi